Joe Chal – „Eugenika w Australii staje sie faktem!” 3/5

Joe Chal

Australijskie dzieci będą steryliowane bez zgody rodziców pod nowym prawem eugeniki.

Foto: Elastrator ludzki

Jeśli kiedykolwiek widział słynny film z 1975 „Lot nad kukułczym gniazdem”, prawdopodobnie przypomni sobie kilka wstrząsających scen, w których umysłowo chorzy pacjęnci poddawani byli operacjom „lobotomies” wycięcie części mózgu lub scena w której aktor Jack Nicholson poddawany jest elektrowstrząsom ( ECT). Dzisiaj te przerażające formy tzw leczenie psychiatryczne są uważane za zbyt okrutne relikty przeszłości, ale nowa ustawa w Australii proponuje, aby małe dzieci poddawane były podobnym zabiegom aby nawet prawnie poddawać je procedurom sterylizacji bez zgody rodziców.

Rządowa Komisja Zdrowia Psychicznego Australii Zachodniej (WAMHC) w zasadzie wyczarowała projekt nowego psychicznego ustawodawstwa, które omija zaangażowania rodziców w psychicznym procesie leczenia zdrowia i można będzie takie zabiegi robić w każdym wieku człowieka a podjęcie decyzji o tym, czy dokona się sterylizacji czy poddane będzie procedurze psycho-chirurgicznej poprzez zniszczonie części tkanki mózgowej. Innymi słowy jeśli „Specjalista medyczny” przekona dzieci, że potrzebują takich zabiegów dla ich własnego dobra to droga dla najmłodszego australijskiego społeczeństwa będzie otwarta i będzie to początek eugeniki.

To brzmi prawie jak zły sen po którym człowiek się budzi cały spocony a żona lub sąsiedzi narzekają na nocne jęki i krzyki wydobywające się z naszego mieszkania. Wszystko co tu piszę to jest w pełni udokumentowaną prawdą,  zawartą w WAMHC Psychicznej ustawie zdrowotnej z 2011 i można to sprawdzić wchodząc na ten link: http://www.mentalhealth.wa.gov.au

„Eugenicy chcą sterylizować australijskie dzieci, bez powiadamiania o tym rodziców tych dzieci „

W pokręconych umysłach tych, którzy przejęli stanowiska władzy na całym świecie oddzielając dzieci od rodziców w celu wykonywania potajemnie eksperymentów medycznych na nich jest w pełni słuszną formą „leczenia”. I ta forma krzywdzenia dzieci jest właśnie zawarta  w WAMHC zaproponowanej w tej nowej ustawie zdrowia psychicznego.

Strony 135 i 136 projektu ustawy (str. 157 i 158 PDF) o kwestii sterylizacji, tłumaczą, że jeśli psychiatra uzna, że ​​dziecko w wieku 18 lat jest wystarczająco dojrzałe” to meże wyrazić zgodę na sterylizację bez zgody rodziców. Tym samym  ​​rodzice nigdy nie zostaną powiadomieni, że procedura sterylizacji miała miejsce i tylko „Naczelny Psychiatra” będzie w to wtajemniczony.

Kastracja za pomoca elastratora!

Brzmi to strasznie i prawie jak program eutanazji, który pojawił się w Niemczech w 1930 roku, kiedy naziści zaczęli potajemnie sterylizować osoby niepełnosprawne fizycznie lub umysłowo w ramach „Akcji T4” – program ten opisałem wcześniej w moim artykule 2/5, można rownież przeczytać o tym na: (http://fcit.usf.edu/holocaust/people/ victims.htm).

Program ten później stał się bardzo popularny i pod egidą eugenika oczywiście, kiedy niemieccy lekarze w hitlerowskich obozach zagłady rutynowo sterylizowali mężczyzn, kobiety i dzieci, a potem zabijali ich, w ramach akcji nazistowskiej – były to całkowicie odrażające eksperymenty etnicznej czystki.(http://www.jewishvirtuallibrary .org / jsource / Holocaust / aumed.html).

Najgorsze w tym jest to, że Medyczne „władze” chcą zmusić dzieci /narazie psychicznie chore/ do poddania ich nieodwracalnym procedurom chirurgicznym.

Ustawa ta pozwoliłaby psychiatrom na dowolne i bez ograniczeń więzienie dzieci bez zgody ich rodziców a które są „podejrzenie” o chorobę psychiczną. I podczas przetrzymania takich dzieci można byłoby zmusić je do zaaplikowania im eksperymentalnych leków jak również być zmuszone do poddania się trwale szkodliwej procedurze jak i zabiegowi psychochirurgicznemu lub ECT.

Co gorsza, ci, którzy będą mogły zatrzymać te dzieci uznane za psychicznie chore w autoryzowanych placówek ochrony zdrowia, są tak luźno zdefiniowane, że praktycznie każdy może być upoważnionym przez dyrektora oddziału psychiatrycznego do zabrania siłą rzekomo  chore psychicznie dzieci i ich umieszczenie w psychicznych instytucjach wbrew ich woli i woli rodziców.

Komisja Zdrowia Psychicznego przyjmowała uwagi do tego projektu ustawy do 09 marca 2012

To co dzieje się w Służbie Zdrowia w Australii naprawdę jest przerażające, ale niekoniecznie zaskakujące. Podobne wysiłki podważenia władzy rodzicielskiej odbywają się zarówno w USA jak i na całym świecie.

W Polsce również przeforsowano podobną ustawę o której pisałem:

http://joechal.salon24.pl/433567,joe-chal-szczepienie-ochronne-czy-sterylizacja

Gubernator Kalifornii Jerry Brown dla przykładu niedawno podpisał ustawę senacką Assembly Bill 499, która pozwala aby dzieci w wieku 12 lat zostały zaszczepionych wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) szczepionki Gardasil, WZW typu B, i różne inne choroby przenoszone drogą płciową (STD) szczepionek bez zgody rodziców.

(http://www.naturalnews.com/033848_Merck_legislators.html).

Ale nasi przyjaciele na antypodach są inni bo potrzebowali wsparcia każdego w popularyzacji tej „zbrodniczej ustawy” i prosili o wysyłanie uwag do Komisji Wydzialu Zdrowia Psychicznego w Australii tak szybko, jak tylko to jest możliwe.

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Joe Chal – „Eugenika w Australii staje sie faktem!” 3/5

 1. Lextrant pisze:

  Po przeczytaniu tego artykułu jestem przerażony!

 2. obywatel pisze:

  szok w Holandii do 2025 maja być zaczipowani obywatele

 3. Joe Chal pisze:

  Ten proces „selekcji ludzi” bedzoe przebiegal bardzo wolno aby nie spowodowac paniki wsrod narodow.
  Pozdrawiam
  Joe Chal

 4. Lmdm pisze:

  Chipowanie – słyszałam interpretacje, że to znak Bestii, opisany w Biblii, którego posiadanie będzie warunkowało dostęp do wielu „ofert” świata. Im dalej od prawdy, tym bardziej strasznie i nieludzko. Nie trzeba daleko szukać – ilu i którzy posłowie głosują przeciwko zakazowi eugenicznej aborcji w Polsce?

 5. asias2000 pisze:

  Prosze o podanie linka do projektu ustawy (PDF) – jakos nie moge go znalezc.
  Dziekujac za informacje, pozdrawiamy.
  Skulscy

 6. asias2000 pisze:

  OK, dziękuję. Projekt takiej ustawy był, o zgrozo, rzeczwiście przedłożony, bo przecież po Konwencji ONZ Praw Człowieka Osób z Niepełnosprawnością wszystkie przepisy „zdrowia psychicznego”, umożliwiające jakikolwiek „przymus leczenia” miały być zniesione, dlatego wszędzie próbuje się wykombinować „nową” podstawę prawną, aby jednak przymus pozostał… Ale wspomniany projekt ustawy nie przeszedł, więc nie stała się ona podstawą prawną. (Byłoby „Law”, a nie, jak jest: „draft Mental Health Bill 2011”). Była dyskusja, jak wynika z mailów Ben Merrhav’a (dołączam na końcu wpisu), ale „obawiano się” jednak, że dzieciaki będą mogły być manipulowane/ namawiane, etc. Nie ulega jednak wątpliwości, że eugenika odkąd się pojawiła – istnieje. Dzisiaj nazywa się ją psychiatria genetyczna.
  Pozdrawiam serdecznie
  Andrzej Skulski

  ——– Original-Nachricht ——–
  Betreff: ON THE URGENT NEED TO ABOLISH ALL MENTAL HEALTH LAWS
  Datum: Sun, 18 Mar 2012 13:20:06 +1100
  Von: Benjamin Merhav

  Antwort an: ben.merrhav@gmail.com
  An: senator.siewert@aph.gov.au

  http://18thoutlawpsychiatry.blogspot.com/
  ON THE URGENT NEED TO ABOLISH ALL MENTAL HEALTH LAWS, AND TO BEGIN BY CANCELLATION OF THE MENTAL HEALTH BILL, 2011 IN WESTERN AUSTRALIA
  by Benjamin Merhav

  The politicians who are the legislators in the Australian state of Western Australia are proposing a new law – the Mental Health Bill , 2011 – that would permit doctors to sterilize „mentally ill” minors who “consent” to such surgery, without any agreement from their parents. This bill is a fascist bill by any standards, including the standards of psychiatry itself. However, sterilising „mental patients” is an old eugenic-psychiatric idea which was first introduced by one of the founders of modern psychiatry, Dr.Paul Eugen Bleuler, the inventor of schizophrenia, the „mental illness”. He was actually the pioneer in the mass murder of over 250,000 „mental patients” during the Hitler regime in fascist Germany. Here is a pro-psychiatric evaluation of his role :

  „While it may seem exaggerated, even absurd and tasteless, to compare on the one hand Auschwitz and Treblinka, and on the other the psychiatric institutions of the present day, we should nonetheless remember that psychiatric patients were among the first victims of Nazi forced sterilisation and murder, and thus that fascist Germany does indeed provide a limit case for the extremes to which prejudice against the mentally ill can lead.”
  (See the article with emphasis in red here added by me : http://pathwaygroupstoke.wordpress.com/2011/03/27/questions-arising-from-our-encounter-with-paul-hammersley-1-should-we-abandon-the-schizophrenia-label/).

  The international drive by the Big Pharma-psychiatry combine to expand the role of psychiatry and to intensify its oppression and its atrocities is part of the drive towards global fascism. It fits hand in glove into the current imperialist domination of the world by the USA transnational corporations. It is therefore a great danger to the vast majority of people around the world.

  Here is the reported view of some dissenting psychiatrists in Australia, although their criticism is very limited and only of a part of the proposed Mental Health Bill, 2011:
  http://www.bioedge.org/index.php/bioethics/bioethics_article/9981
  „Psychiatrists slate law to seek children’s consent
  by Jared Yee | 17 Mar 2012 |

  Psychiatrists have criticised draft West Australian laws that would require mentally ill children as young as 12 to consent to sterilisation, electroconvulsive therapy and psychosurgery. While parents may be consulted, legal experts warn that they might not have the right to refuse the treatments – some of which have not been commonly used in Australia for 6 decades – under the draft laws. Patrick McGorry, an adolescent mental health expert, said there would need to be “a very carefully argued case” for anyone under 15 to be considered mature enough to be able to consent to such treatments. „I don’t think I’d be very comfortable about that,” Professor McGorry told The Australian.
  The draft legislation, which will be introduced into West Australian parliament later this year, is based on a decade-old review of the state’s mental health services. Prior laws were criticised for being silent on how mentally ill children should be treated. The review called for laws to be changed to take into account Article 12 of the UN Convention of the Rights of the Child, which states a child with the ability to form his or her views has the right to express them freely in all matters affecting the child. A spokesperson for WA Health and Disability Services Minister Helen Morton said the draft bill was undergoing a consultation process and that it is likely “things will be taken out once that consultation is finalised”. ~ The Australian, Mar 13 „

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s