Joe Chal – „A co Polska NA-TO w Iraku?” 5/5

Joe Chal

Foto: Atrapa pompy wydobywającej rope naftową w zatoce Xinjiang, Chiny.

Pod pozorem uniemożliwienia Saddamowi Husseinowi rozpoczęcia budowy nieistniejącej „broni masowego rażenia” Prezydent Bush i V-ce Prezydent Cheney zdecydowali sie użyć US Army aby zaatakować Irak i przechwycić gigantyczne pokłady ropy należące do arabskiego narodu. Wtedy Irak był drugim po Arabii Saudyjskiej potentatem światowego wydobycia tego surowca.

Następna część planu to: przechwycenie, zabezpieczenie i zbudowanie silnie ufortyfikowanych stałych baz wojskowych w sąsiedztwie wszystkich ważniejszych irackich złóż i naftowych zakładów przetwórczych aby zostać w Iraku na zawsze w celu zapewnienia przepływu oleju i gigantycznych zysków płynących z wydobycia ropy.

Po łatwym podbiciu Iraku a własciwie irackich pól naftowych Saddama przez administracje Bush-Cheney, rurociągi naftowe zostały zbudowane i rozpoczęło się wielkie przepompowywanie ropy przez Izrael do tankowców oczekujących przy izraelsko-libańskim wybrzeżu morskim. A stąd tankowce udają się do Chin.

Prawie natychmiast USA buduje wiecej „Irackich” rurociągów do tych samych portów,.

Cała ropa z okupowanego Iraku od tej chwili jest faktycznie własnością spółek amerykanskich – „Ale czy amerykanskich?”. Zysk z tego naftowego businesu ukryty jest w bankach w Tel Awiwie i siąga niebotycznych rozmiarów. Oczywiście cześć tych pieniedzy trafia rowniez do kieszeni Irakijskich szeickich szejków ale jest to kropla w morzu. Łapówki dla skorumpowanych polityków irackich i muzułmańskich imamów siegają zaledwie kilku procent zysków wydobywczych. Do zwykłych Irakijczyków nie trafia nic.

Rownolegle w Chinach jak rownież i w Indii są rejestrowane i zakładane różne fikcyjne krajowe firmy i koncerny naftowe związane z rafinerią ropy naftowej. Po przetworzeniu ropy naftowej /wiekszość na papierze/ cześć pozostaje na miejscu zmagazynowana w wielkich zbiornikach a cześć tankowcami rozprowadzana jest po całym świecie.

Wytworzyła się bardzo dziwna sytuacja. Ponieważ Chiny jako największy producent ropo pochodnych produktów sam cierpi na braki tego paliwa i jest zależny od Izraela i USA.

Ponieważ nastąpiła nadprodukcja z Irackich pól wydobywczych ceny ropy naftowej  zaczęły drastycznie spadać, zadecydowano więc, że należy wyłączyć wiekszość szybów naftowych na wybrzeżu Zatoce Meksykanskiej.

 Jak informował New York Times – Chevron, Conoco, Exxon-Mobil, BP i inne przedsiebiorstwa naftowe ograniczyły eksploatacje szybów ropy w tym regionie.

Inne, ktore niezbyt chcialy ograniczyc wydobycie korporacja Rotchilda nałożyła olbrzymie kary.

Chiny stały się obecnie preferowanym sprzedawcą numer 1 dla wszystkich gospodarek świata. Miliarder Rothschild i jego kumple w Izraelu, jak również komunistyczni biurokraci z Chin są dziś nowymi Panami ropy naftowej na naszej planecie.

Firma naftowa BP znana ze słynnego zatruwania gleby na całym świecie, została kozłem ofiarnym po drastycznym ograniczeniu wydobycia i odcięciu wydobycia ropy w Zatoce Meksykańskiej. W ramach przygotowań do zniszczenia platformy wiertniczej, wiele aktywów BP przeniesiono wcześniej do innych oddziałów Rothschilda na całym świecie n/innymi w Libii i na Bliskim Wschodzie, a zwłaszcza do swoich rosyjskich aktywów naftowych, które oddano do rąk czterem rosyjskim miliarderom żydowskiego pochodzenia „oligarchów”.

Poprzez różne nieoficjalne kanały administracji Obamy, British Royal Navy okręt podwodny był użyty do storpedowania platformy wiertniczej w Zatoce Meksykanskiej powodując wielką katastrofę ekologiczną nie tylko w Zatoce ale na całym wybrzeżu.

Amerykanie, a nawet ludność całego globu z przerażeniem dowiadywała się przez środki masowego przekazu – co się stało w Zatoce Meksykańskiej!. Mimo woli umysły wszystkich ludzi sprzeciwiły się by zaakceptowanć tego typu wydobyciu ropy naftowej.

Od tej chwili dominacja Rothschilda, Izraela i Chin na światowym rynku ropy naftowej jest zapewniona! Dostawy a tym samym cena za baryłkę ropy będzie ściśle kontrolowana, aby zapewnić maksymalny zysk.

 I znów Imperium czarnego złota Rothchildów wzbogaciło się!

 A co z tego maja Polacy, ktorzy brali udział i ginęli jako członkowie NATO w misji wojskowej w Iraku?

Przecież zgodnie ze słowami Prezydenta RP sp. Lecha Kaczyńskiego:

„Polacy są tutaj w Iraku aby zabezpieczać interesy Izraela!”

 A po wycofaniu oddziałów Wojska Polskiego z Iraku Jarosław Kaczyński powiedział:

„Wycofanie polskich żołnierzy z Iraku – To była bardzo zła decyzja!”

 „Pozostawiam te dwie wypowiedzi Polskich Polityków bez komentarza”.

Joe Chal

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Politika i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s