Joe Chal – „Jej Wysokość Królowa Elżbieta II-ga!”

Joe ChalJoe Chal

The Queen of Australia

Her Majesty Queen Elizabeth the Second

Nie ma i nigdy nie było drugiej takiej osoby na świecie, którą:

    Szanuje i Kocha tak wielu!

W Wielkiej Brytanii przebywa już kilka milionów Polskich emigrantów. Wyjechali a raczej opuścili swój Ojczysty kraj tylko dlatego, ze nasz Rząd nie gwarantował im pracy i podstawowych środków do egzystencji.

Postawiłem sobie pytanie:

Jak to jest, że do jednego kraju nagle przybywa masa ludzi i w tym samym czasie ktoś im organizuje podstawy egzystowania?

Przecież cały system socjalny tego kraju mógł się załamać, ponieważ nie był przygotowanym do przyjęcia aż tak wielkiej masy ludzi.

Obserwowałem jak zareagował funt, który po dość znacznym nurkowaniu ustabilizował się ponownie /ale dopiero po jakimś czasie/ i jak do tej chwili nie osiągnął pułapu z okresu przed rozpoczęcia naszych rodaków migracji.

Dzieje się to za sprawą właściwego pojmowania wartości ludzkiej i dobrej Polityki stworzonej i prowadzonej przez wieki a bacznie obserwowanej przez Jej Wysokość Elżbietę II-gą.

Były dyskusje w Izbie Lordów na temat restrykcji i wstrzymania napływu ludzi z Polski ale nigdy nie zostały one wprowadzone w życie, ponieważ przeciwnikiem tego ograniczenia była właśnie Jej Wysokość.

Tak się składa, ze Królowa Wielkiej Brytanii jest również Królowa mojej drugiej Ojczyzny Australii.

Kilka lat temu w Australii rozpoczął się burzliwy proces demokratyzacji i odchodzenia od dominacji królewskiej i monarchii ale po kilku latach Australijczycy zrozumieli, że Monarchia to gwarancja stabilnego Państwa.

Pamiętam słowa Królowej –

Królewska rodzina uszanuje wolę Narodu Australijskiego!”.

To, że ta Wspaniała kobieta gwarantuje swojemu Narodowi i całemu systemowi Commonwealth-u gwarancje stabilności to jest oczywiste i wynikające z jej obowiązków ale dlaczego Królowa pragnie pomoc obcym z dziwnego kraju i przygarnia wielomilionowa rzesze ludzi bezdomnych, głodnych i bezrobotnych z Polski?

Dlaczego własny kraj pod rządami naszych braci nie robi nic i pozwala na masowe opuszczanie gniazda rodzinnego przez ludzi urodzonych tutaj i mieszkających tu z dziada, pradziada i mających prawo do tej ziemi?

Dwa lata temu powstał projekt uhonorowywania przez Polsko-Australijska Fundacje wybitnych polityków naszego Globu za ich bezprecedensowy wkład dla Ludzkości.

Pierwszy wniosek jaki otrzymaliśmy był taki, aby ten zaszczyt przypadł Królowej Wielkiej Brytanii i Australii – ale szybko ten zamysł upadł dlatego, ze nie ma nagrody czy wyróżnienia na świecie, które by pokazywało lub było adekwatne do wkładu jaki ta znakomita Monarchini dała naszej cywilizacji.

Dlatego też wyróżnienie „Best Politician of All Time!” przypadło premierowi Australii hon Johnowi Howardowi o czym królowa została poinformowana.

Na ręce moje jako prezesa P.A Fundacji wpłyneła niespodziewanie wiadomość, że Królowa przyjęła informacje o nominacji J H z wielkim entuzjazmem.

Long life the Queen!

Joe Chal

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Joe Chal – „Jej Wysokość Królowa Elżbieta II-ga!”

  1. Janelle pisze:

    Whats up this is kinda of off topic but I was wanting to know
    if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code
    with HTML. I’m starting a blog soon but have no coding skills so I wanted to get guidance from someone with experience. Any help would be greatly appreciated!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s