Joe Chal – W oczekiwaniu na OPOZYCJĘ!

JoeJoe Chal vel Chalubowicz

skeleton1

Od pewnego czasu otrzymuję alarmujące, wręcz krzykliwe maile od ludzi zaniepokojonych tym co się dzieje w partiach politycznych.

Nie chce pisać o „Pluciu na Polityków” bo musiałbym to zrobić przynajmniej 460 + 100 razy

Opinie o PiS-ie!

Jaka Polska byłaby piękna i normalna, gdyby nie ta partia, która tylu porządnych ludzi wciągnęła w swoją demoniczną grę polityczną? Partia, która obiecuje jedynie pochody z krzyżami, zamach smoleński, żałoby co kilka dni. Partia dzieląca Polaków, wciągająca ich w wojnę domową nie wiadomo po co i w imię czego, partia żerująca na ludzkich słabościach, zabijająca patriotyzm i wykorzystująca Kościół do zdobycia władzy. Partia bardziej socjalistyczna niż SLD, Ruch Palikota i PPR razem wziętych. Partia bez ideologii z ludźmi wymagającymi litości”.

Polska utonie, jeśli nie podamy ręki Prawdziwej Prawicy a taka jest i się odradza  systematycznie ale bezpardonowo niszczona, bezpodstawnie i kłamliwie obrażana przez spadkobierców zbrodniczego systemu komunistycznego.

Kiedy Borys Jelcyn rozwiązywał KPZR /przy protestach i prośbach Gorbaczowa aby nie rozwiązywał tej partii w słowach:

tow. Nikołaj! Proszę, nie róbcie tego!”/

Ale Borys Nikołajewicz Jelcyn z uśmiechem na ustach kontynuował tak:

Rozwiązuję tą zbrodniczą i kryminalną organizację!”

W Polsce jednak nie zamknięto karty historii chociażby w ten sposób jak to zrobiono w Rosji i po 88 roku nastąpiła kontynuacja tego co było wcześniej tylko innymi ludźmi ale tymi samymi tajnymi służbami.

Okres ten uniemożliwił wytworzenie się jakichkolwiek liczących się opozycyjnych sił.

Więc co należy zrobić aby taka siła powstała?

Aby cokolwiek zrozumieć to trzeba najpierw wysłuchać – Co ma do powiedzenia PRAWICA, bo co zrobiła LEWICA w przeszłości to Polacy już dawno doświadczyli!

Często się dzieje na różnych mediach; blogach, Facebook-u i innych, że większość ludzi w ogóle nie czyta tego co autor napisał a komentują cały artykuł jak za pociągnięciem sznurka – I tu można zauważyć bardzo ciekawy sposób rozumowania czytelników, bo gdyby zebrać wszystkie komentarze to okazałoby się, że większość komentujących mimowolnie i bez zamierzenia wydaje opinie w swych komentarzach /pozytywne lub negatywne/ – bardzo bliskie ideologii konserwatyzmu i liberalizmu konserwatywnemu -czyli prawicy!.

Czy PiS jest Prawicą?

Może być nią! Ale jak się pozbędzie jej dwu fanatycznych liderów.

Nie wiem dlaczego wszystkie media mówiąc o opozycji z uporem maniaka wskazują na Jarosława Kaczyńskiego i PiS – czyżby wszystko było ukartowane?”

Mój wniosek!

W najbliższym czasie MUSI się zrodzić jedna wielka Opozycja, która będzie zdolna stawić czoła silnej /ale bez poparcia wielkich mas/ Platformie Obywatelskiej – a z konfrontacji tej tylko Polacy będą mogli czerpać różne formy bene-fitu.

Należy jak najszybciej zacząć edukować społeczeństwo, pokazując w sposób bardzo prosty prawdziwą ideologię partii opozycyjnych, bo zdecydowana większość ludzi ma za-imputowany przez komunistów i ich popaprańców zły i niewłaściwy obraz i opinię o tej tak potrzebnej opozycyjnej sile.

Wcale nie należy za taki stan świadomości winić Polaków, ponieważ po II Wojnie Światowej „wyrywano z korzeniami” i wybijano z głów ludzkich cokolwiek miało choćby znamiona opozycji.

W tworzeniu Opozycji potrzebny jest jeden wielki front, który potęgowałby sile zdolna do walki o władzę lub dialogu z przeciwnikami politycznymi.

Wielu polskich prawicowych polityków jest tak zadufanych w sobie i w swojej partii, że nie dopuszcza nawet myśli aby wejść w jakiekolwiek przymierze, czyniąc swe partie niezdolna do żadnego działania – „Papierowe kukły.

Konsekwencją braku opozycji jest to, że nasz kraj źle sobie radzi i można go porównać do „Wielkiego Supermarketu” w którym nie ma ochroniarzy a są tylko sami „złodzieje” – co z tego może wyniknąć?

Opozycja musi powstać i to jak najszybciej, aby mogła spełniać rolę takiego – Ochroniarza!

 

Joe Chal

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Politika i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Joe Chal – W oczekiwaniu na OPOZYCJĘ!

  1. “Joe Chal – W oczekiwaniu na OPOZYCJĘ! | joedora” was certainly engaging and informative!
    Within modern society that’s tough to deliver. Many thanks, Lyle

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s