Joe Chal – „Bogactwo z obrażania ludzi?”

Chjristmus islandJoe Chal vel ChalubowiczKyle Sandilands

Prezenter radia 2Day FM Kyle Sandilands, Australia

Kontrowersyjny prezenter radiowy Kyle Sandilands – ten sam który, wypowiadał się o Magdzie Szubański /australijskiej aktorce polskiego pochodzenia, mającej problemy z nadwagą/, że „Jej to nawet obóz koncentracyjny w Auschwitz by nie pomógł w odchudzaniu” mówi, że jest tak bogaty, że ​nigdy nie musi już pracować.

„Nie powiedziałbym, że jestem obrzydliwie bogatym” poprawił się Sandilands.

„Mógłbym przestać pracować dziś i nigdy nie martwić się o nic, mimo że nie mogę pozwolić sobie na kupno nowego samochodu co sześć miesięcy i robić głupie rzeczy, takie jak latać w kółko.

„Ale mam bardzo wygodne życie, bez żadnych problemów, bez żadnych zmartwień.”

Jego odważne stwierdzenia mogą wzbudzać strach u jego producentów i bossów, ale Sandilands nie mający nic do stracenia a jego umowa osiągnie w tym roku punkt poważnych negocjacji i to on może tylko na tym zyskać.

Stacji radiowej – Śniadanie z 2Day FM dostarcza on regularnie wiele kłopotów za jego wypowiedzi na antenie. Ale za kulisami, 41-latek zbudował imperium małych firm, które ustawiają jego życie więcej niż komfortowym.

Jego wielkim dochodem jest coraz bardziej popularna na rynku woda kokosowa H2Coco, której jest właścicielem w 1/3 części biznesu mając obok prawą rękę w osobie Andrew Hawkinsa i nocnego bossa Davida Freemana.

„Chciałem zostać „królem napojów”, żartował. „Andrew (Hawkins) robi wszystko co należy w biznesie. Jestem jak postać z kreskówki, która po prostu pływa wokół. Wiem, że to brzmi śmiesznie, ale to prawda.”

Sandilands jest właścicielem domu w St Ives i wynajmuje drugi w Los Angeles. Jego inne firmy obejmują udziały w firmie usługowej – Taksówki z Sydney. Był kiedyś właścicielem części nocnego klubu w Kings Cross /dzielnica rozpusty w Sydney/ ale sprzedał go.

On się teraz rozgląda za innymi inwestycjami w dziedzinie hotelarskiej i nic go nie obchodzi tak długo, jak tylko płyną pieniądze do jego kasy.

„Lubię być właścicielem wszystkiego. Lubię podjąć duże ryzyka finansowe”, powiedział.

Hawkins hamuje wydatki Sandilands-a ‚, które będzie mógł wykorzystać, gdy zechce przejść na emeryturę.

„Myślę, że Andrew prawie zwymiotował na moje buty Prada, kiedy przyszło mi zapłacić  za hotel w Beverly Wilshire, i to było 170.000 dolarów. Ale mieliśmy siedem pokoi i byłem tam przez kilka miesięcy z przyjaciółmi i było zabawnie. ”

Woda kokosowa jest stosunkowo nową rzeczą w Australii jako artykuł spożywczy ale Australijczycy maja obsesję na punkcie gwiazd i wszystkim tym co jest z nimi związane. Jednak w krótkim okresie czasu, wiele marek pojawiło się na rynku.

Naturalnie Sandilands mówi jego marka jest numerem 1. Od rozpoczęcia mniej niż dwa lata temu, że poszerzył swój biznes o Hongkong i Nową Zelandię a wkrótce wchodzi do Republice Południowej Afryki, Wielkiej Brytanii, Francji i Korei.

„Nie wiem, czy zauważyłeś, ale w ciągu ostatniego roku, jeżeli ktoś mówi numer 1 to zawsze jest ona powiązana ze mną. Natomiast numeru 2 jest dużo więcej ale to jest to co robią inni ludzie!” powiedział.

W artykule tym wykorzystałem wypowiedzi prezentera radia 2Day FM Kyle Sandilands.

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kultura i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s