Joe Chal – Ruch Palikota w Grudziądzu strzela ślepakami!

Chjristmus islandJoe Chal vel Chalubowicz

M SikoraFoto: Vice Prezydent Grudziądza Marek Sikora

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121220/GRUDZIADZ01/121229949

Nie tak dawno bez akompaniamentu fanfar czy wystrzałach kompanii Honorowej odbyła się „uroczystość” nagrodzenia vice Prezydenta Grudziądza starą zardzewiałą taczką.

Wręczyli ją przedstawiciele Ruchu poparcia Palikota jako symbol braku zaradności, szerzącego się nepotyzmu, wzrastającego bezrobocia w mieście i jeszcze kilku zarzutów.

Wraz z taczką przedstawiciele wielkiej „Kapituły Taczki” przekazali również pismo w którym umotywowano wszystkie zarzuty skierowane do Rajców Grudziądza.

Gdyby te zarzuty były skierowane do Pana Prezydenta miasta to byłoby całkiem zrozumiałe ale dlaczego członkowie partii Palikota udali się do Pana Marka Sikory, który jest vice Prezydentem?

Czyżby obawiali się, ze Pan Robert Malinowski ich do siebie nie wpuści?

A może cała ta sprawa była już przygotowywana wcześniej i to vice był tym, który miał przyjąć ten cios?

Przecież były zarzuty korupcyjne względem Pana M. Sikory ale jak dotychczas nie zostały potwierdzone?

Otóż od pewnego czasu w Grudziądzu panuje pospolite niezadowolenie – ale ja nie mam zamiaru polemizować z tymi zarzutami bo w większości zgadzam się z nimi tylko nie zgadzam się z formą z jaką te oskarżenia były prezentowane.

Niezrozumiałym dla mnie jest również to, że pomysłodawcy przekazali ten swój protest w postaci taczki i nie idą za ciosem aby drenować ten temat – Czyżby uważali, że ich sprawa zakończyła się?

Przecież to jest potwierdzenie totalnego fiaska a ciężka robota jaką pomysłodawcy tej nagrody zrobili spaliła na panewce bo zatrzymali się oni w połowie strategii.

Spotkałem się z Panem Markiem Sikora raz, dwa lata temu kiedy zaprosili mnie „Siłacze z Grudziądza” do Rudnika na zawody a Pan Marek pełnił tam funkcje przedstawiciela Urzędu Miasta i wręczał nagrody.

Moja opinia o nim jest trochę inna niż ta jaką próbowano o nim zrobić w ostatnim czasie. Wydaje mi się on; człowiekiem bardzo miłym, inteligentnych, dobrym organizatorem i gdybym potrzebował zatrudnić na stanowisko vice prezesa mojej Polsko-Australijskiej Fundacji to on byłby idealnym kandydatem na to stanowisko.

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Politika i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s