Joe Chal – „Prezydent Rybnika łamie prawo!”

Chjristmus islandJoe Chal vel Chalubowicz

Fudali1Foto: Andrzej Fudali – Prezydent Rybnika!

Można by się zastanowić czy małe świństwo jest też świństwem?

Każdy odpowie: „Oczywiście, że jest i to przez duże „Ś”!”

Otóż Pan Prezydent Rybnika Pan Andrzej Fudali – zasiedziały na swoim urzędzie wystarczająco długo aby wiedzieć i rozumieć prawo powinien dać przykład swoim postępowaniem, że jest osobą wiarygodną, uczciwą – a tu się okazuje, że tak nie jest bo sam łamie prawo, które on sam stanowił!.

Na czym to polega?

W uchwale Rady Miasta Rybnika zawarto i ustalono zasady parkowania dla wszystkich, którzy parkują w tym mieście, ale Pan Fudali uważa, że prawo akurat jego nie obowiązuje i dlatego nie płaci on za parkowanie.

Czy to jest fair w stosunku do pozostałych podatników?

Obawiam się, że jest to bardzo nie fair, ponieważ wszyscy jak jeden powinniśmy przestrzegać prawo a szczególnie tacy ludzie jak: wójtowie, starostowie, prezydenci czy wojewodowie.

Ale w Rybniku Prezydent uważa, że jest „kimś” i jemu wszystko wolno bo należy do: „tej ELITY, która znajduje się ponad resztą społeczeństwa!”.

A może „Najwyższy Rajca” z Rybnika porównuje siebie do Prezydenta USA Nixona, który w wywiadzie dla dziennikarzy powiedział „Każde słowo Prezydenta USA to już jest Prawem!” – Słowa te były tak „głupie”, że wstrząsnęły całą Ameryką.

Myślę, że są w Rybniku ludzie na tyle rozsądni, którzy w bardzo łatwy sposób zmuszą Pana Andrzeja Fudalę aby wreszcie zaczął płacić należne kasie miejskiej pieniądze za parkowanie?

Pan Prezydent powinien zapłacić za 7 lat parkowania kwotę przekraczającą 50 tys. zł nie licząc odsetek; /więcej pod tym linkiem/

http://tadeusz-dybala.blog.onet.pl/2010/11/03/adam-fudali-ponad-prawem/

Jest wielu uczciwych rybniczan zdolnych pokazać swemu prezydentowi gdzie jego miejsce, gdzie są granice moralne przywołując go do porządku – jeżeli on sam już wyszedł poza ramy   ogolnie przyjetych norm.

„ Człowieka złego a kamuflującego swoje niecne czyny można poznać po jego drobnych

świństwach – JC”.

Pan Fudali zdecydował sie kandydować w wyborach uzupełniających do Senatu RP, więc jest rzeczą oczywistą, że w tym momencie przestał być postacią lokalną i wielu ludzi chce wiedzieć – kim on tak naprawdę jest?

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Politika i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s