Joe Chal – „Janusz Korwin Mikke na fali!”

Chjristmus islandJoe Chal vel Chalubowicz

JKMJanusz Korwin Mikke

Tak niedawno pisałem o tym, że nieoczekiwanie popularność Janusza Korwina Mikke  z 3 % skoczyła „jak błyskawica” przekroczając znacznie 6 %!

http://joechal.salon24.pl/485536,joe-chal-rosnie-poparcie-dla-jkm

Po dwu tygodniach w sondażu prezydenckim znowu zanotowano skok tego Polityka o następne 0.5 pkt.

Dane te podaje Homo Homini dla „Uważam Rze”

Czyżby spowodowane to było tym, iż lider KNP zdecydował się kandydować w wyborach uzupełniających do Senatu RP po śmierci senatora Antoniego Motyczki z PO?

Myślę, że dobrze się stanie, szczególnie dla Rybnika i rybniczan, kiedy przywódca prawicy zajmie miejsce senatorskie w tamtym okręgu.

Mówiąc o szansach w tych wyborach, to ”o ile nie będzie użytych specjalnych maszyn zagranicznych do liczenia głosów” zdecydowanym faworytem jest JKM.

W sytuacji w jakiej znalazła się Polska a jest to największa tragedia Narodowa jaka spotkała kilka milionów Polaków, którzy nie mając wyjścia zmuszeni zostali do opuszczenia własnego rodzinnego kraju – jedyną rozsądną alternatywa na „Naprawę Rzeczpospolitej” byłoby przejęcie władzy przez konserwatystów i liberałów konserwatywnych – czyli Prawdziwej Prawicy, której Pan Mikke w tej chwili jest jedynym reprezentantem.

Polityka i ideologia Prawicy w swym założeniu stawia m/innymi na przemysł i kreowanie miejsc pracy a to jest podstawą bytu społeczeństwa!

Ponieważ Pan Korwin na przestrzeni wielu dziesiątków lat nie zmienił i nie zdradził swoich ideowych poglądów śmie twierdzić, że ten skok popularności to nie żaden przypadek a przyszedł właściwy czas, który „Dmuchnie w jego skrzydła” – czego jemu z całego serca życzę.

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Politika i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s