Joe Chal – Niedołężność Papieża Benedykta XVI ?

Chjristmus islandJoe Chal vel Chalubowicz

Benedykt

Papież Benedykt XVI, znany również jako Joseph Ratzinger, niedawno ustąpił, powołując się na brak siły spowodowanej jego zaawansowanym wiekiem. W historii Kościoła katolickiego, papież nigdy nie zrezygnował z powodu słabości ciała czy wieku,

„Oni mają umrzeć na urzędzie!”.

Więc jaka jest prawdziwa historia?

Czy Ratzinger zapominał, że papiestwo jest stanowiskiem piastowanym na całe życie a może jest coś innego co mogłoby wytłumaczyć jego decyzję?

W 2010 roku założony z obywateli „Obywatelski Trybunał Sumienia ” powstał w Dublinie w Irlandii. Znany jako Międzynarodowym Trybunałem Zbrodni Kościoła i Państwa, ITCCS opiera się na międzynarodowych zasadach prawa zwanymi Aktem Koniecznością, zgodnie z którym sąd może być powołana na podstawie prawa powszechnego. Głowna  centrala znajduje się w Brukseli, Belgia, ITCCS i posiada swoje placówki rozłożone w piętnastu różnych krajach. Jego zespół składa się z konsultantów prawa, prawników z Centrum Praw Konstytucyjnych, zaprzysiężonych ławników, obywateli, sędziów i innych.

Celem ITCCS jest „postawienia przed sądem tych osób i instytucji odpowiedzialnych za eksploatację, tortury i zabójstwa dzieci, w przeszłości i obecnie,” i „stop te i inne działania przestępcze dokonane przez kościoły, korporacji i rządy”. Posiadają oni dowody potwierdzone przysięgą i godziny filmów wideo, implikujące zarówno osoby jak i instytucje, w tym, co wydaje się być nadużyciem o charakterze systemowym. Jedną z instytucji zamieszanych jest Kościół rzymsko-katolicki.

1 lutego 2013 r. trybunał ITCCS oskarżający Josepha Ratzingera uznał go winnym „popełnienia lub współuczestniczenia w zbrodni przeciwko ludzkości i bycia częścią organizacji przestępczej”. W dniu 4 lutego, Ratzinger ogłosił swoją rezygnację z funkcji papieża, mówiąc, że nie był w stanie wypełniać swoich obowiązków. Oczywiście korelacja ta nie musi oznaczać związku przyczynowego, ale Ratzinger również powiedział, że spotkał się z włoskim prezydentem Giorgio Napolitano, 23 lutego, rzekomo szukając immunitet. Oczywiście, Ratzinger jest czymś zaniepokojony.

Więc o co dokładnie chodzi w sprawie przeciwko niemu?

Chociaż zarówno kanadyjski rząd jak i Kościół katolicki od dawna starali się pogrzebać to, wiec jest tera coraz więcej dowodów na tak zwany ” kanadyjski Holokaust.” Od 1884 do 1984 r., co najmniej 150.000 rdzennych kanadyjskich dzieci zostało przymusowo usuniętych z rodzinnych domów i umieszczano ich w finansowanych przez rząd a administrowanych przez kościół szkół katolickich. Dokonano tego jako próby eksterminacji rdzennych kultur i przyswojenie ich populacje do dominującego paradygmatu.

Jednak szkoły te były poważnym zagrożeniem dla ich mieszkańców i nie tylko niszczono rdzenną kulturę tubylców. Już w 1907, było zgłoszone przez Medycznego Inspektora Departamentu Spraw Indian, że mieszkalne pomieszczenia uczniów były celowo zarażane gruźlicą, co powodowało średnią śmiertelność 40%. W 12 lat później w 1919 roku średnia ta wynosiła aż 75% w niektórych szkołach tylko jeden z czterech uczniów przetrwał ich tak zwane „wykształcenie.” Jeśli chodzi o tych, którzy przeżyli, wielu musiało znosić przemoc fizyczną, molestowanie seksualne. A jeśli to piekło udało się jakoś przejść to czekała na końcu sterylizacja. Niewiarygodnie, niektórzy nawet stali się mimowolne „białymi myszkami” w badaniach CIA nad kontrolą umysłu, znaną również jako projekt MK-ULTRA.

Wiele milionów akt i dowodów których z braku miejsca nie jestem w stanie przytoczyć w tym artykule a na podstawie których ITCCS stwierdził, że papież Benedykt jest winnym zbrodni przeciwko ludzkości .

Dla tych, którzy znają język angielski wklejam link i niektóre dowody przeciwko tym osobom są przedstawione na poniższym filmiku:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I2q8nkok-V0

Rezygnacja Papieża wydaje się być w głębokim importu społecznej i politycznej.. Historycy będą pisać o tym czasie, że werdykt ITCCS może się okazać kamieniem milowym w wyzwoleniu ludzkości. Będą pisać o tym, jak de jure – wspólny sąd, sąd międzynarodowy ludzi, ustanowiony mechanizm prawny, który uprawnia obywateli do posiadania ich przywódcy odpowiedzialnego za swoje działania.

Wpływ ITCCS jednak jest całkowicie zależny od bodźców ludzi. Wyrok ten jest ignorowany przez media głównego nurtu, nie będzie również wspierany przez naszych polityków, a nasi policjanci nie uznają jego zasadność, chyba że będziemy się tego domagali. Z tego też powodu, każdy z nas ma moralny obowiązek nie tajenia niczego a wychodzenia z dowodami i wskazywania tych osobników czy instytucje odpowiedzialne za wszystkie czyny zabronione. Istnieje wiele rzeczy, które możemy zrobić, chociażby dzielenie się każdą informacją czy wyjaśnieniami z ITCCS w celu sporządzania dodatkowej dokumentacji zbrodni Kościoła i państwa.

Obszerną listę działań zalecanych przez ITCCS można znaleźć tutaj.

Jeśli wystarczająca ilość ludzi będzie wspierała działania ITCCS cel ten na pewno zostanie osiągnięty. Kiedy w pełni sobie uświadomimy to zauważymy, że jesteśmy na wiele sposobów nadużywani i wykorzystywani przez nasze rządy i instytucje religijne. Na podstawie Kanadyjskiego Holocaustu zobaczymy, że jest to tylko jeden bardzo mały skrawek bardzo dużego puzzlu. Kogo jeszcze podejrzewamy o zbrodnie przeciwko ludzkości? Kim są tyranami?

PS:/ Materiał ten prosiłbym traktować tylko jako informacje. Nie jestem przeciwko kościołowi ale przeciwko złu jakie było i jest tam ukryte.

Joe Chal vel Chalubowicz

 

Referencje

 

Radio Free Europe, 2013

http://www.rferl.org/content/pope-resignation-speech/24898847.html

– Wikipedia, 2013

http://en.wikipedia.org/wiki/Papal_resignation

–  ITCCS – History, 2013

http://itccs.org/calendar/

–  Ibid.

–  ITCCS – Guilty, 2013

http://itccs.org/2013/02/25/guilty/

– Vatican Crimes, 2013

http://www.vaticancrimes.us/2013/02/pope-benedict-xvi-to-seek-immunity-from.html

– ITCCS – Church Crimes, 2011

http://itccs.org/tag/church-crimes/page/3/

–  Truth and Reconciliation Commission of Canada – About Us, 2013

http://www.trc-cvr.ca/about.html

– Canadian Genocide – Hidden from History: The Canadian Holocaust, 2003

http://canadiangenocide.nativeweb.org/intro2.html

 

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia, Politika i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s