Joe Chal: – Złodzieje ukradli i zgwałcili psa w Berlinie!

Joe small pictureJoe Chal vel Chalubowicz

„SZOK, SZOK, SZOK!

„Długo zastanawiałem się czy w ogóle upublicznić ten BESTIALSKI incydent, ale po długich rozmyślaniach zdecydowałem się jednak to zrobic, może ludzie zaczną być bardziej czujni i uchronimy przed podobnymi draństwami chociaż kilka zwierząt w przyszłości?”. JC

Po długim poszukiwaniu w niedziele odnaleziono psa, który został skradziony w Berlinie. Pupil wyglądał dość podejrzanie a lokalny weterynarz po zbadaniu powiedział, iż pies był gwałcony najprawdopodobniej kilkakrotnie przez kilku napastników.

Kessie, to trzy letni kundelek, który został skradziony z parkingu przy supermarkecie Edeka w berlińskiej dzielnicy Neukölln, kiedy jego właścicielka robiła zakupy wewnątrz budynku w środę rano, donosi gazeta BZ.

Lena H. i jej współlokator przeszukiwali okolice przy kompleksie marketu, gdzie zaginał jej czworonożny przyjaciel. Po kilku dniach otrzymała telefon ze schroniska dla zwierząt z Lichtenberga a głos w telefonie mówił jej, że pies został znaleziony, ale cały dygocze i nie chce nic jeść.

Ale kiedy Lena H. poszła odebrać Kessie, weterynarz powiedział jej, że zwierze to prawdopodobne było wykorzystane seksualnie i miało urazy wewnętrzne i zewnętrzne w w okolicy brzuchu. Mogą one być spowodowane przez więcej niż jednego napastnika, napisał BZ.

Po zdobyciu drugiej opinii, 30 -letnia właścicielka psa dowiedziała się, że ” obrażenia Kessie nie mogły być spowodowane przez nią samą lub przez innego psa”, Lena H. powiedział do gazety BZ.

Lena H. złożyła skargę na policji, powołując się na kradzież i nadużycie zwierzęcia.

W niedzielę w schronisku dla zwierząt, gdzie Kessy była na obserwacji mówiono, że jest w lepszej kondycji fizycznej, ale szok gehenny zajmie jej trochę czasu, aby przezwyciężyć to straszne zajście, powiedziała jej właścicielka.

To brutalne zajście jest bardzo przykre i nie jest to żaden żart. Tylko zdesperowani zboczeńcy mogli dopuścić się tak haniebnego czynu aby skrzywdzić niewinnego i ufnego zwierzaka.

 

W tym krótkim reportażu wykorzystano informacje z Berliner Zeitung oraz ze źródeł własnych.

 

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Prawo i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s