Joe Chal: – Sejm się nie sprawdza – winni wyborcy?

Joe small pictureJoe Chal vel Chalubowicz

Foto: Ryszard Kalisz;

Poseł na Sejm RP Ryszard Kalisz wyraził swoimi słowami oburzenie przed kamerami TVP, że „w polskim parlamencie nic nie wychodzi i nic nie działa”, zwalając winę na wszystkich Polaków ze szczególnym wskazaniem na wyborców – bo to oni są winni, że tak się dzieje w naszym kraju!

Albo pan Ryszard udaje albo robi wariatów ze wszystkich wyborców wiedząc, że nie mają oni w żadnym stopniu wpływu na lansowana czy prowadzenie dzikiej polityki uprawianej w Polsce, ponieważ żaden z członków polskiego parlamenty ani nie informuje swoich wyborców co tam się dzieje a tym bardziej nie rozlicza się on (ona) ze swojej działalności w tej instytucji przed wyborcami.

Gdybym miał się wypowiadać na jakieś tematy to najprostszym sposobem poczytałbym najpierw dla przyzwoitości „co w trawie piszczy” a pan Kalisz z zawodu prawnik nie odrobił swoich lekcji lub chce zwalić całą winę na lud pracujący za to co się dzieje w polskim parlamencie.

Nikt z polityków tych z niskiej czy wysokiej półki nie wspomniał o ustaleniach okrągłego stołu a postanowienia te każdy poseł powinien znać. Mogę tylko gdybać co tam postanowiono a wiec na pewno: zabroniono tworzenia partii skrajnie prawicowych /konserwatywnych/, zabezpieczono byłych prominentów przed jakimikolwiek atakami w przyszłości /może na 50 lat?/ i najważniejsze, to ustalono, ze wszystkie wybory będą obsługiwane przez liczydła rosyjskie. Jestem przekonanym, że było tych ustaleń kilkaset jak nie kilka tysiecy i wielu z obecnych Polityków na pewno pamięta co to było, bo sami podpisywali tą ZDRADĘ.

Zapytuje wiec: „Jaki wpływ na Sejm i Senat RP ma zwykły zjadacz chleba, jeśli obcy i wrogi kraj obsługuje, bierze czynny udział i zlicza w wyborach oddane przez Polaków glosy i na dodatek szkoli Państwową Komisje Wyborcza?

 

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s