Joe Chal: – Naziści „planowali użyć komary jako broń”!

Joe small pictureJoe Chal vel Chalubowicz

Foto: Komar roznaszący malarię;

Odnaleziono dokumenty potwierdzone przez naukowców, że naziści (Niemcy) pracowali nad sposobem wykorzystania komarów przenoszących malarię jako broń. Jak do tej pory eksperci kwestionowali, że III Rzesza w ogóle podejmowała jakiekolwiek prace nad bronią biologiczna w czasie II wojnie światowej.

Znany naukowiec Dr Klaus Reinhardt, który prowadził badania, powiedział mediom, że natknął się w Instytucie Entomologii Instytutu w Dachau na dokumenty, które sugerowały, że „użycie broni biologicznej (komary) mogły być opracowane nie dla obrony a jako broń ofensywna”.

Jak do tej pory eksperci uważali, że naziści rozważali użycie broni biologicznej tylko z przeznaczeniem do obrony.

Wzmianki podają, że w 1944 r. Instytut zdecydował się na użycie konkretnej rasy komara najbardziej nadającego się do ewentualnego ataku biologicznego, powiedział Reinhardt.

Jednakże testów z komarami zakażonymi malarią nigdy nie przeprowadzono, ponieważ z dokumentów wynika, ze Hitler sprzeciwił się jakiejkolwiek walce biologicznej.

Dr Reinhardt i jego zespół opublikował swoje odkrycia w czasopiśmie naukowym Endeavor w grudniu 2013 roku w którym stwierdza się, że w 1942 roku szef SS, Heinrich Himmler nakazał założenie Instytutu w Dachau w celu przeprowadzenia badań fizjologicznych nad zwalczaniem owadów bez wyrządzania krzywdy ludziom.

Szef tego Instytutu Eduard May wcześniej prowadził badania nad insektami takimi jak „ważki” a Himmler z nieznanych powodów skierował go do badań w Dachau.

Reinhardt powiedział, że w czasie prowadzenia jego poszukiwań ostatecznie wyjaśniających: „czy były prowadzone jakiekolwiek prace nad bronią biologiczną” dał do zrozumienia, że „szczególne zainteresowanie tego instytutu rozpoczęło się od badań insektu „ważki”, ale tak naprawdę natrafił on na plany z których wynikało, że prowadzono doświadczenia z komarami” a odkrył on to tylko przez przypadek.

Po tym co donoszą media i naukowcy niemieccy wynika dość jasno, że już od dawna rozpoczęła się kampania oczyszczania nazistów i przedstawiania ich w zupełnie innym świetle a może ten proces trwa cały czas od upadku III Rzeszy?

Wielu Polaków doświadczyło na sobie a dokumenty II wojny światowej potwierdzają, że Niemcy prowadzili w Polsce badania z pchłami skażonymi lub zainfekowanymi rożnymi chorobami. Wybierano do takich eksperymentów zdrowych i młodych Polaków za dodatkowe racje żywnościowe.

 

W artykule tym wykorzystano informacje I doniesienia prasowe z niemieckich mediów oraz ze źródeł własnych.

 

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia, Polityka i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s