Joe Chal: – Żona Adolfa Hitlera Ewa Braun była żydówką?

Joe small picture

Joe Chal vel Chalubowicz

Foto: Adolf Hitler z żoną Ewą Braun;

Ewa Braun – żona Adolfa Hitlera może mieć żydowskich przodków, jak wykazały badania genetyczne DNA.

Żona przywódcy nazistów Adolfa Hitlera Ewa Braun może być pochodzenia żydowskiego, według analizy DNA przeprowadzonej na zlecenie brytyjskiej telewizji do filmu dokumentalnego.

Antysemicki niemiecki lider odpowiedzialny za zbrodnie przeciw wielu narodom poślubił swoją wieloletnią kochankę E. Braun tuż przed tym jak popełnili oni samobójstwo w bunkrze w Berlinie w 1945 roku.

W środę pokazano film w niezależnej brytyjskiej stacji TV na kanale 4 w którym zaprezentowano kosmyk włosów pani Braun, które były testowane w laboratorium a które wskazują na to, ze mogła mieć ona żydowskie pochodzenie.

Na zlecenie programu DNA Nieżyjących Sławnych Ludzie (DeadFamous DNA) naukowcy przebadali włosy, które znaleziono na szczotce używanej przez Ewe Brauna, którą znaleziono w górskiej rezydencji Hitlera.

W DNA włosa naukowcy znaleźli sekwencje przekazywane przez linię matek – haplogrupy N1b1 – które są „mocno związane” z Żydami aszkenazyjskimi.

Aszkenazinazwa  wywodzi się od Aszkanaza, postaci biblijnej i pierworodnego syna Gomera (Ks. Rodzaju X). W literaturze rabinicznej królestwo Aszkanaza pierwotnie związane było z ziemiami zamieszkałymi przez Scytów, następnie Słowian, zaś od XI wieku z Europą Północną i Niemcami. Mimo że w XI wieku Żydzi aszkenazyjscy stanowili jedynie 3% ludności żydowskiej na świecie, w 1931 roku stanowili ok. 92%. Dziś liczbę tę można szacować na 80%”

Haplogrupa genetyce − grupa podobnych ze względu na wspólne pochodzenie haplotypów, czyli serii alleli genów położonych w specyficznym miejscu na chromosomie.”

Żydzi aszkenazyjscy rozproszyli się w Europie Środkowej i Wschodniej w okresie wczesnego średniowiecza a niektóre przeszły na katolicyzm /szczególnie w Niemczech w 19 wieku/.

„Ten rezultat laboratoryjny jest bardzo zastanawiający. Nigdy nie pomyślałbym, aby ktoś poprzez badanie laboratoryjne mógł dojść do takich efektów”. powiedział prowadzący program TV.

Pukiel, który znaleziono pochodził ze szczotki do włosów z monogramem w bawarskiej rezydencji Hitlera przez amerykańskiego oficera wywiadu armii Paula Baera, kapitana 7 Armii US, który miał uprzywilejowany dostęp do w/w posiadłości i zabrał szereg przedmiotów z prywatnego mieszkania Ewy Braun.

Myślę, że ktoś inny powinien przeprowadzić aby potwierdzić podobne badania DNA ale na innym materiale pochodzącym od nieżyjącej już blisko 70 lat Ewy Braun /a nie będzie to łatwe zadanie/, aby wykluczyć jakąkolwiek pomyłkę czy oszustwo.

Należy również pamiętać, że sam wódz III Rzeszy miał żydowskie pochodzenie po swojej matce.

W stosunku do Adolfa Hitlera rozpowszechniano różne obrażające go opowiadania: jakoby dał się zarazić syfilisem prze żydowską prostytutkę aby jeszcze bardziej znienawidzić Semitów.

Tak samo w stosunku do jego żony E. Braun, że to wcale nie jest Ewa a najzwyklejszy Adaś?

Celem tego artykułu było to, aby dać do przemyślenia, że uważany za winnego największych zbrodni II wojny światowej Adolf Hitler tak naprawdę mógł być tylko narzędziem w rękach amerykańskiej finansjery, który osiągnął zbyt duże postępy w wojnie i zagrażał światu. Wtedy zaczęto wspierać stronę przeciwną – sowietów.” Joe Chal vel Chalubowicz.

W artykule tym wykorzystano informacje podane przez media jak i ze źródeł własnych.

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s