Joe Chal: – „Polskie odszkodowania za Holokaust!”

Joe small picture

Joe Chal vel Chalubowicz

Zgodnie ze znowelizowaną ustawą z dnia 14 marca 2014 r, artykuł 24a. Sejm dokonał zmian i miał w zamiarze usprawnić sposób wypłacania i przyznawania rent i świadczeń wojennych.

Jednak pozostawiono w tej ustawie wiele luk, które będą wykorzystywane przez Żydów /z natury oni wykorzystają wszelkie niedociągnięcia w przepisach czy ustawach/.

Dziennikarzy żydowskich najbardziej zainteresowały zmiany w ustawie jakie zostały dokonane w art 24 a pkt 1

„1. Na wniosek kombatanta lub innej osoby uprawnionej, zamieszkałych za granicą w państwie członkowskim Unii Europejskiej, państwie członkowskim Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) lub w państwie, z którym Rzeczpospolitą Polską łączy umowa międzynarodowa w dziedzinie ubezpieczeń społecznych przewidująca transfer emerytur lub rent, świadczenia pieniężne, dodatek kompensacyjny oraz ryczałt energetyczny, wypłaca się wraz z emeryturą, rentą, uposażeniem w stanie spoczynku lub innymi świadczeniami, w państwie zamieszkania, na rachunek bankowy tej osoby za granicą lub w innej formie wskazanej przez organ emerytalny lub rentowy, w terminach i trybie ustalonym przez ten organ. Wypłata dokonywana jest w walucie wymienialnej”.

Zostało to rozpropagowane na cały świat za pomocą środków masowego przekazu jak: „Times of Israel”.

Już wpływają wnioski o przyznanie rent i szacuje się, że będzie ich nie mniej niż 50 tys.

100 Euro, bo takie miesięczne rekompensaty będą przelewane na konta zagraniczne pokrzywdzonym”, to może nie jest dużo ale ta niefortunna lub celowo zmieniona ustawa pokazuje światu, że Polska jest odpowiedzialna za zbrodnie Holokaustu w równym stopniu z Niemcami.

Niemcy również zgodzili się w tym samym czasie co Polska wypłacić ofiarom II wojny światowej /ich rodzinom/ podobne odszkodowania i na ten cel przeznaczyli 770 mln. Euro, które będą wypłacane przez 4 lata.

W 2015 zostanie zorganozowana konferencja w Niemczech na temat wypłat odszkodowań ofiarom oświencimskim „Shoah” – dzieciom, które przeszły „Obóz śmierci”, przewodniczyć obradom będzie Angela Merkel.

„Jestem ciekaw czy podobne obrady zostaną zorganizowane w Polsce w tym samym czasie co w Niemczech?”

Z dokumentów archiwalnych jasno wynika, że we wszystkich obozach koncentracyjnych zmarło, „zostało zabitych” nie więcej niż 300 tys wszystkich więźniów a nie 6 mln samych Żydów tylko w Auschwitz.

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia, Polityka i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s