Joe Chal: – Tygrysy odmówiły zjedzenia samobójcy!

Joe small pictureJoe Chal vel Chalubowicz

W Chinach jeden zdesperowany i podobno psychicznie chory człowiek chciał popełnić samobójstwo skacząc do wybiegu białych tygrysów bengalskich – ale o dziwo bo przebywające tam swobodnie w tym czasie duże koty nie wykazały żadnego zainteresowania w zaatakowaniu  i zjedzeniu potencjalnej ofiary.

27-latni Yang Jinhai, który cierpi z powodu depresji i zaburzeń psychicznych wskoczył do ogrodzenia w ogrodzie zoologicznym Chengdu, południowo-zachodnie Chiny, forsując dość wysoki okalający płot a potem zeskoczył kilka metrów w dół, gdzie przechadzały się dwa dorosłe tygrysy bengalskie, jak podaje lokalna gazeta chińska.

Po fakcie „uratowania go przed niechybną śmiercią”, powiedział dziennikarzom, że kiedy wskoczył do wybiegu tych zwierząt to zdenerwował się, że one nie chciały jego od razu rozszarpać i pożreć, więc zaczął zaczepiać tygrysy przez wykonanie bardzo nietypowych ruchów aby sprowokować je do ataku na swojem osobę.

Tygrysy podobno pobawiły się nieco z nietypowym poczęstunkiem i nawet jeden pociągnął go za szyję, ale poza tym nie wykazały większego zainteresowania zjedzeniem go.

Pracownicy ZOO w końcu przynieśli strzelbę z zastrzykami usypiającym (tranquillise) i uśpili tygrysy aby uratować człowieka, który doznał 16 drobnych urazów i jest obecnie leczony w szpitalu psychiatrycznym z powodu depresji.

Dlaczego tygrysy nie chciały zjeść swojej ofiary do dziś nie jest jasne.

„Może żadne zwierzęta drapieżne nie zjadają „wariatów”?.

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Przygoda, tragedia, Zdrowie i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s