Joe Chal: – Mȯj Prezydent RP to wybȯr mniejszego zła!

Joe 1

Joe Chal vel Chalubowicz

Foto: Prezydent RP Bronisław Komorowski;

To, że Platforma Obywatelska nie zdała egzaminu i od samego początku swego istnienia zaczęła odchodzic od własnej linii programowej z wykorzystaniem kłamstw nikomu już nie trzeba udowadniać, dlatego Polacy w obecnej chwili stanęli przed wielką prȯbą wyboru Prezydenta RP.

Każdy normalny człowiek powinien wziąść do serca i głeboko się zastanowić odrzucając wszystkie skrajne i tendencyjne opinie o obu kandydatach i z własną opinią pȯjść do urny wyborczej w nadchodzącą niedzielę.

Na rȯżnych portalach społecznościowych /Facebook i inne/ często goszczą media, ktȯre cel mają tylko jeden – aby wprowadzić chaos i mentlik w głowach zwykłych szarych ludzi. Takim przykładem są skrajne media PiS-u: Gazeta Polska lub Niezależna.pl, ktȯre z niezależnościa nie mają nic wspȯlnego a ze strony PO – Gazeta Wyborcza, ktȯra mimo wszystko jest bardziej wiarygodnym źrȯdłem informacji z jednym wspȯlnym wąkiem – wszystkie te media kierowane są z zagranicy.

Chciałbym przypomnieć wszystkim tym. ktȯrzy być może zapomnieli o szykanach z jakimi spotkał sie vice premier Andrzej Lepper ze strony braci Kaczyńskich a dobitnym przykladem mściwosci ich była słynna prowokacja ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry /rȯwnież członka PiS-u w obecnym czasie/, ktȯra to być może doprowadziła do śmierci w bardzo dziwnych okolicznościach prezesa Samoobrony?/.

Od jakiegoś czasu obserwuję poczynania kandydata na Prezydenta RP pana Andrzeja Dudę, ktȯrego możnaby słuchać godzinami a szczegȯlnie wtedy kiedy jest nam źle i nawet łezka w oku mogłaby pojawić się kiedy mȯwi on o „Honorze i Patriotyźmnie” – niestety nie przemawiają do mnie te argumenty z ktȯrych nie wynika nic konkretnego – jest to zwykła i wyrafinowana gra na uczuciach ludzkich kreowana przez szefa PiS-u.

Naprawa Rzeczpospolitej lansowana przez przedstawiciela PiS jest nierealna, pozbawiona logiki i bazowana z wykorzystaniem nieświadomości elektoratu bardzo bliskiemu kościołowi katolickiemu, ktȯrym ta patrtia sie podpiera.

Z pustego to i Salomon nie naleje!

Wielu uważa, że kadencja byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego doprowadziła do zerwania dobrych stosunkȯw sąsiedzkich z Rosją i Europą zachodnią i taką politykę będzie prowadził prezes PiS-u poprzez sterowanego przez niego pana Andrzeja Dudę w przypadku jego wygranej, ktȯrego media zachodniej Europy okresliły „figurantem”.

Panu Bronisławowi Komorowskiemu nie udało się rȯwnież zrealizować wielu zadań i obietnic w czasie swej kadencji. Na domiar złego nie potrafił się on odseparować od swego ugrupowania PO, ktȯra już bez jakiejkolwiek kontroli pogrążając nasz kraj w wielkim zadłużeniu i trzeba to ugrupowanie jak najszyvciej zatrzymać przez sformowanie nowego stowarzyszenia o silnych podstawach.

Najważniejszą rzeczą jaką można zaliczyć na plus Panu Komorowskiego jest to, że Polska trwa w okresie najdluższego pokoju w naszej burzliwej historii.

Prawdą jest, że zbyt wielu Polakȯw opuszcza własny kraj by szukać egzystencji poza jego granicami, ale proces ten został zapoczątkowany dużo wcześniej /jeszcze za rządȯw PiS-u/.

Artykuł ten napisałem, ponieważ w najbliższym czasie można się spodziewać powstania nowej organizacji, ktȯra na bazie dobrych ideii konserwatywnych i analizie popelnionych błędȯw /w celu ich wyeliminowania/ obecych partii /PO, PiS i upadającego PSL-u/ będzie w stanie wyprowadzić nasz kraj z głebokiego kryzysu w ktȯry nieuchronnie zmierzamy.

Do osiągnięcia tego celu potrzebny będzie silny Prezydent Rzeczpospolitej.

Niestety takiego kandydata nie mamy i dlatego z dwojga złego należy wybrać to mniejsze.

Nie jestem członkiem żadnej partii ani nawet sympatykiem, znanym w mediach z tego, że kocham Polskę i Polakȯw, będącym powściągliwym w nierozważnych ocenach, ale od czasu do czasu udzielam wotum zaufania dla rȯżnych organizacji w ich pozytywnych działaniach.

Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja, ale głosowanie na Pana Bronislawa Komorowskiego bez PO – to jest właśnie wybȯr mniejszego zla.

Myślę, że obecny prezydent dostał już nie tylko psztyczka w nos ale potężnego bata by opamietać się i następną ture rozpocząć tylko z myślą o Polsce i Polakach bez partyjnego zaangażowania.

Nie da się unowocześnić i zarazem naprawić Polski z PO-PiS-em!

Foto: Prezydent RP Bronisław Komorowski;

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Joe Chal: – Mȯj Prezydent RP to wybȯr mniejszego zła!

  1. Paul pisze:

    I to TY BRUTUSIE !!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s