Joe Chal: – ISIS wprowadza plan podboju świata!

Joe 10

Joe Chal vel Chalubowicz

ISIS planuje podbić świat i ustanowić reżim islamskiego terroru. Czy świat jest w stanie obronić się przed tym szatańskim planem?

Islamskie Państwo (ISIS) organizacja terroru, która kontroluje duże połacie terytorium Iraku i Syrii posiada również grupę zwolenników działających w ich imieniu na półwyspie Synaj i rozwija się w placówkach na całym Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej z Libią włącznie.

Brytyjski media ujawniły dokument napisany przez wysoko postawioną w hierarchii ISIS osobę odpowiedzialną za rekrutację w Libii, która opracowała plan: „Jak ISIS zamierza wykorzystać Libię jako bramę do Europy”.

Jak wynika z dokumentu, ISIS przerzuci wielu swoich terrorystów z Iraku i Syrii do kontrolowanego przez nich obszaru w Libii. Terroryści dostaną się do Europy drogą morską pomieszani z imigrantami na pokładzie statków.

Terroryści będą mieli za zadanie sianie zamętu i terroru w południowych miastach europejskich”, a także spróbują zaatakować transport morski.

Libia: „ogromny potencjał” dla ISIS

Dokument opisuje Libię jako kraj o „ogromnym potencjale” dla ISIS.

Libia jest zalana bronią w wyniku wojny domowej toczonej w kraju. Kraj nie ma centralnego rządu i jest wysoce niestabilny.

Dokument stwierdza, „Długie wybrzeże Libii patrzy od południa na państwa krzyżowców, które można z łatwością przepłynąć nawet na prymitywnych łodziach.”

Dokument jasno opisuje plany ISIS w następujący sposób:

Liczba nielegalnych przekroczeń granic z UE przez arabskich imigrantów jest ogromna.

Jeśli ISIS wykorzysta ten kanał przerzutowy w pełni, to stworzy poteżne zagrożenie dla UE poprzez napływ terrorystów do południowych krajów starego kontynentu.  Cel ten jest możliwy do osiągnięcia, ponieważ nie ma możliwości wstrzymania czy zamknięcia żeglugi na morzu środziemnym.

W poniedziałek, Sir John Sawers, były szef brytyjskiej Secret Intelligence Service (MI6), powiedział, że Wielka Brytania powinna debatować, czy należy umieścić wojska lądowe w Libii, aby zatrzymać ten kraj „eksploatowany przez fanatyków”.

W obliczu powodzi muzułmańskich migrantów

Kraje Unii Europejskiej twierdziły od lat, że największy napływ nielegalnych imigrantów jest z Afryki Północnej.

Włochy nagłaśniały ten problem najbardziej, ze jest to najpoważniejsze ostrzeżenie do tej pory w wyniku najnowszych wydarzeń w Libii. Włochy obawiają się, że Libia jako kraj upadnie całkowicie, a tym samym jeszcze więcej imigrantów dotrze do Europy.

Brytyjskie media cytują słowa MSW Włoch, który szacuje, że co najmniej 200.000 uchodźców i imigrantów czeka w każdy dzień i jest gotowa, aby dostać się z Libii do południowych Włoch.

W zeszłym roku ponad 170 tysięcy przybyło do Włoch łodzią, w tym dziesiątki tysięcy Syryjczyków uciekających przed wojną domową w ich kraju. Włochy nie mają żadnych planów interwencji wojskowej w Libii.

Nasser Kamel, ambasador Egiptu w Londynie, ostrzega Wielką Brytanię, aby przygotowała się na przybycie „łodzi pełnych terrorystów”, /chyba że zostaną podjęte działania w Libii/. „Ci ludzie, którzy przybędą łodziami w celach imigracyjnych i cel ten osiągną, to w ślad za nimi będą przybijały łodzie pełne terrorystów”.

Prezydent Egiptu Abdel Fatah al-Sisi wezwał do międzynarodowej koalicji w celu pokonania ISIS w Libii we wtorek, apelując: „Nie pozwólmy im na odcinanie głów naszym dzieciom”.

Al-Sisi odnosił się do 21 chrześcijańskich Egipcjan, którym odcięli głowy członkowie ISIS w Libii na początku tego tygodnia.

Po ścięciu im głów, lider ISIS powiedział: „Podbijemy Rzym, za przyzwoleniem Allaha”

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka, Prawo, Religia, tragedia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s