Joe Chal: – Prokurator niemiecki ujawnia fakty: „rzekomego porwania i zgwałcenia małoletniej Lisy”!

Joe small picture

Joe Chal vel Chalubowicz

(Jest to 3-cia cześć tego samego tematu, który zgodnie z obietnicą będę kontynuował)

„Jeśli Niemcy mają swój wielki tajny plan do wykonania to z całą pewnością wdrożą go w życie, wykorzystując wszelkie dostępne środki i nikt nie jest w stanie ich zatrzymać”. JC

Młoda Rosjanka mieszkająca w Berlinie stała się głównym tematem wszystkich światowych mediów po tym jak Moskwa oskarżyła Berlin o tuszowanie tego i wielu innych gwałtów, rabunków i napaści dokonywanych przez imigrantów pochodzenia afrykańskiego i muzułmańskiego.

lisa1

Foto: Lisa, zdjęcie celowo zdeformowane;

Jak wykazali prokuratorzy z Berlina, Lisa / bo tak ma na imię rzekomo zgwałcona/ spędziła dwie noce w domu swego przyjaciela a w doniesieniu o gwałcie, który został odrzucony przez policję bez rozpatrzenia, wnosiła, że została brutalnie pobita i zgwałcona przez kilku mężczyzn arabskiego pochodzenia.

Po sprawdzeniu bilingów i danych z jej telefonu komórkowego okazało się, że spędziła ona cały ten czas, (kiedy miała rzekomo być porwaną) w domu przyjaciela co było sprzeczne z tym co oświadczyła na policji.

Ponieważ sprawa ta została nagłośniona nie tylko lokalnie a głównie za sprawą MSZ Rosji mimo, iż nie było podstaw do przedstawienia komukolwiek zarzutów gwałtu – prokuratorzy wydali nakaz przeszukania mieszkania w którym przebywała.

W mieszkaniu 19-letniego mężczyzny znaleziono rzeczy należące do nieletniej Lisy. Po tej konfrontacji w tym mieszkaniu podobno przyznała się, że spędziła dwie noce z 11 / 12 i z 12 / 13 stycznia razem z nim.

„Jednakże przyznania się Lisy nie byłem w stanie potwierdzić”.

Rzecznik prokuratury Martin Steltner z którym rozmawiałem dwa dni temu przez telefon powiedział: „Młoda dziewczyna miała problemy w szkole i dlatego chciała się ukryć w jego domu „.

„Nie było żadnych oznak przestępstwa seksualnego popełnionego przez człowieka u którego policja dokonała przeszukania i nie jest on objęty żadnym dochodzeniem, powiedział rzecznik prokuratury.

Dziewczyna zaginęła 11 stycznia i dorośli członkowie jej rodziny na samym wstępie tej sprawy powiedzieli policji, że została ona uprowadzona przez trzech imigrantów i była przez 30 godzin wielokrotnie gwałcona.

Po ustnym doniesieniu na posterunku policji w ciągu jednej godziny wszystkie pro rosyjskie stacje RTV zaczęły podawać te niesprawdzone informacje wzbudzając oburzenie imigrantów rosyjskich mieszkających w Niemczech.

 

Czy Rosja próbuje zdyskredytować Niemcy?

 

Minister Spraw Zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow dodatkowo rozgrzał do czerwoności nie tylko swoich rodaków zamieszkałych w Niemczech, ale i tych obywateli z innych krajów, szczególnie do których imigranci dopiero przybędą, twierdząc, że Niemcy tuszują fakty.

„Wojna propagandowa” jaką podjął Siergiej Ławrow dokonała pewnego zniszczenia w postaci ograniczenia zaufania do rządu kanclerz Angeli Merkel a reakcja z jaką Berlin wystąpił przeciwko oskarżeniom z Moskwy były słowa „Metody wykorzystywania incydentów do celów szerzenia niepokoju i wszelakiej propagandy politycznej przez Rosję – są nie do przyjęcia”.

W artykule tym wykorzystano informacje ogólnie dostępne w internecie, zapytania telefoniczne jakie dokonałem w różnych departamentach Niemiec oraz źródła własne.

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kultura, Polityka, Prawo, tragedia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s