Joe Chal: – Kanclerz Niemiec Angela Merkel zaczyna „omamiać” swoich rodaków!

Joe small picture

Joe Chal vel Chalubowicz

„Większość uchodźców wróci do domu” Takie słowa użyła kanclerz Niemiec Angela Merkel chcąc bronić ostatkiem sił swego podupadającego „ambitnego projektu”.

Foto: Protest niemieckiej partii Pegida przeciw islamizacji Niemiec;

Kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała w sobotę, że oczekuje, iż większość uchodźców z Syrii i Iraku powróci do swoich krajów, po tym jak jej sondażowe wyniki poleciały „na łeb na szyję”  spadając poniżej najgorszych /ankietowanych/ uzyskanych w ostatnich 10-ciu latach.

Polityka otwartych drzwi Angeli Merkel jak się okazuje – nie zdaje egzaminu, szczególnie po gwałtach, seksualnych molestowaniach, kradzieżach i rozbojach dokonanych w Kolonii przez dużą grupę imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

„Spodziewamy się, że kiedy nastanie pokój w Syrii a Islamskie Państwo ISIS zostanie pokonane w Iraku, to wrócą oni do swych krajów pochodzenia, uzbrojeni w wiedzę nabytą u nas”, powiedziała Merkel w imieniu regionalnej Unii Chrześcijańsko Demokratycznej (CDU) w landzie Meklemburgi i zachodniego Pomorza.

Szef rządu ciągnąc ten temat dalej opiera się na przykładzie „największej w latach 90-siątych grupie etnicznej jaką tworzyli w Niemczech emigranci z byłej Jugosławii, którzy po rozpadzie tego kraju w ¾ z nich wróciło do swoich Ojczyzn”.

Jednak zapomina pani kanclerz dodać, że większość z ich domostw została zniszczona działaniami wojennymi i często zarobione w Niemczech pieniądze wydawane były na odbudowę. Sami zdecydowali wrócić na gruzy swoich przodków i do miejsca swego urodzenia, pomimo zniszczeń i złych wspomnień. Rozmawiałem z niektórymi i na pytanie „dlaczego wyjechali z dobrego ekonomicznie kraju” zdecydowanie odpowiadali „wolimy w trudzie odbudowywać własne gniazdo niż żyć w kraju policyjnym”.

Z doświadczenia jako tułacza po świecie wiem, że nie da się porównać Jugosłowian czy Polaków do żadnej innej grupy etnicznej, ponieważ jesteśmy ludźmi, którzy mogą swą pracowitością zmierzyć się z największymi trudnościami.

O wielkim poświęceniu jakie dali z siebie Polacy i Jugosłowianie podczas budowy wielkiej zapory w Australii mówił z zachwytem i łzami w oczach mój serdeczny przyjaciel, premier Australii John Winston Howard, kiedy spotkałem się z nim w wieżowcu MLC w Sydney, aby wręczyć jemu statuetkę Ułana i Panny od mieszkańców Grudziądza.

Dlaczego pani Merkel „omamia” swoich rodaków?

Historia ludzkości pokazuje, że po obaleniu każdego reżimu następują wyniszczające lata walki o władzę, ataku zewnętrznych hien i powrót do takiego zrujnowanego kraju w którym codziennie są mordowani ludzie /chrześcijanie/ zdaje się być niemożliwym.

„Niemcy już wzięli w ponad 1,1 mln uchodźców w zeszłym roku” powiedziała Merkel co jasno określa status pozostania ich na zawsze w tej części Europy.

Ale to dopiero początek exodusu, ponieważ średnio w każdy dzień niezabezpieczoną granicę niemiecką przekracza 2000 obcych kulturowo ludzi powodując, że nastroje antyrządowe rosną wprost proporcjonalnie do narastającej masy imigrantów.

Śmiem twierdzić, że plan jaki został stworzony bardzo dawna temu przez Niemców obejmuje przyjęcie do siebie jak najwięcej Arabów z Bractwa Muzułmańskiego /Egipt, Syria, Jordania/.

Dowodami na to są fakty historyczne o których już wcześniej pisałem a Angela Merkel za wszelką cenę unika rozmowy czy komentarzy na ten temat. /link poniżej/

http://joechal.salon24.pl/669612,joe-chal-braterstwo-muzulmansko-nazistowskie-niemieckie

Wsparcie dla konserwatywnego sojuszu kanclerz Niemiec Angeli Merkel spadło do najniższego poziomu od lipca 2012 na rzecz opozycji za jej liberalną politykę wobec uchodźców. Poparcie dla wszystkich partii opozycyjnych stale rośnie.

Badania dokonane w ostatnią niedzielę wykazały, że najwyższy skok poparcia zanotowała prawicowa populistyczna partia.

Według sondażu opublikowanego przez Bild, poparcie dla Merkel i Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej i siostrzanej partii Unii Chrześcijańsko-Społecznej wynosi obecnie zaledwie 34%, co oznacza spadek o dwa punkty procentowe.

Partia Socjaldemokratyczna – młodszy partner i koalicjant Merkel, również stracił grunt pod nogami, spadając o jeden punkt do 24%, według sondażu przeprowadzonego od 21 do 27 stycznia. na 1638 osób biorących udział w sondażu.

Tymczasem populistyczna Alternatywa dla Niemiec (AFD), która w sobotę wywołała burzę, sugerując, że policja powinna mieć prawo strzelać do imigrantów, aby powstrzymać ich wjazdu do Niemiec, zdobyła rekord, bo aż  12 %, wznosząc się o dwa punkty procentowe na podobnym sondażu opublikowanym tydzień temu.

Założona na platformie eurosceptyków, AFD przeszła małą reorganizację skręcając w stronę konserwatyzmu a niektórzy z jej przywódców udzielają głośnego poparcie dla ruchu protestu anty-islamskiego Pegida.

Po dziesięciu latach władzy Merkel znalazła się pod silną presją za prowadzenie polityki „otwartych ramion” dla imigrantów, którzy w żaden sposób nie wyrazili jej za to wdzięczności a wręcz przeciwnie przysporzyli jej wiele nerwów i nadszarpniętego autorytetu.

Angela Merkel nie stoi w obliczu wyborów krajowych, ponieważ te odbędą się dopiero w 2017 roku, ale wybory regionalne w trzech landach są już za pasem /bo w marcu/ i będzie to kluczowy test dla niej. AFD ma wielkie szanse i nadzieję odebrać kilka miejsc dla swojej partii.

Sondaż, który przeprowadzany jest na bardzo małej grupie ludzi /bo 1000 – 2000/ opublikowany kilka dni temu przez tygodniku Fokus pokazał, że 40 % respondentów chce dymisji Merkel.

Natomiast inny sondaż zlecony przez Fokus stwierdził, że Merkel jako polityk zyskała kilka procent a 41 % społeczeństwa wierzy, że ona najlepiej potrafi zarządzać kryzysem imigracyjnym.

W artykule tym wykorzystano powszechnie dostępne informacje jak i źródła własne.

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka, Prawo, Religia, tragedia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s