Joe Chal: – 87 letnią babcię skazaną za twierdzenie, że Auschwitz to wielkie kłamstwo – zaatakował tłum!

Joe small picture

Joe Chal vel Chalubowicz

87-letnia babcia skazana za rozpowszechnianie informacji, iż zbrodnie oświęcimskie to wielkie kłamstwo i przekręt, próbowała stawić się na rozprawę byłego strażnika SS z Auschwitz w czwartek, ale musiała być eskortowaną przez policję po tym, jak została zaatakowana przez tłum.

Policjanci w pełnym uzbrojeniu z tarczami ochronnymi zabezpieczali  Ursule Haverbeck przed prawdopodobnym atakiem napastliwego tłumu zaraz po tym jak przed gmachem sądu wysiadła z samochodu, ale hamburskie media  nie podają dalszych szczegółów.

Foto: Ursula Haverbeck;

Haverbeck jest znaną ekstremista, która była kiedyś przewodniczącą skrajnie prawicowego centrum szkolenia, które w 2008 roku zostało zdelegalizowane przez rząd za szerzenie propagandy nazistowskiej.

Pisałem szerzej i wcześniej na temat Babci Ursuli, która została skazana w listopadzie wyrokiem sądu w Hamburgu na karę 10 miesięcy więzienia za negowanie prawdziwości Holokaustu w procesie tym upierała się, że ​​Auschwitz  nigdy nie był „historycznie udowodnionym” faktem zbrodni niemieckiej.

To są tylko słowa, które imputuje się ludziom  „aby wierzyli w nie”, powiedziała Haverbeck, nazwana przez media (Babcią Nazi).

Wystąpiła ona również publicznie w telewizji z deklaracją „Holokaust to największa i najbardziej utwierdzane kłamstwo w historii”.

W czwartek starała się ona uczestniczyć w sesji otwarcia procesu przeciwko Reinholdowi Hanning, byłego strażnika w Oświęcimiu, który został oskarżony o uczestnictwo w co najmniej 170.000 zbrodniach (czyli codziennie musiał on zamordować około 170 osób wliczając: niedziele, święta i urodziny Adolfa Hitlera).

Jak podaje prasa hamburska około 1,1 mln osób w większości europejskich Żydów, zginęło między 1940 a 1945 rokiem w obozie Auschwitz-Birkenau, zanim został wyzwolony przez wojska radzieckie.

Dane podane przez hamburskie media są niedbale zapożyczone z Wikipedii a prawda jest taka, że Żydów /o ile już o nich chodzi, bo narodowości inne też były tam wysyłane masowo/ transportowano nie do Oświęcimia a do Birkenau /sąsiedniego obozu/, który dopiero pod koniec wojny został połączony w jeden.

Piersi Semici byli transportowani do Auschwitz od wczesnego 1942 roku do jesieni 1944. Najwięcej jednak w 1943 po likwidowanych gettach.

Żydzi byli odseparowani od reszty społeczeństwa dopiero po tym jak premier Wielkiej Brytanii nie zgodził się na układ z Hitlerem o przesiedleniu wszystkich Żydów z Europy do Palestyny.

Międzynarodowy Czerwony Krzyż podaje oficjalne informacje, że we wszystkich obozach zmarło 271 tys ludzi.

Foto: Lista Międzynarodowego Czerwonego Krzyża zmarłych we wszystkich obozach zagłady w czasie II wojny światowej;

W artykule tym wykorzystałem informacje podane w hamburskiej prasie jak i ze źródeł własnych.

Linki

http://beforeitsnews.com/alternative/2013/11/international-red-cross-records-put-the-holocaust-death-toll-of-camp-inmates-at-271301-2835710.html

http://joechal.salon24.pl/684026,joe-chal-nazistowska-babcia-w-wiezieniu-za-negowanie-holokaustu

http://joechal.salon24.pl/690438,joe-chal-czy-adolf-hitler-mogl-byc-zalozycielem-izraela

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia, Polityka, Prawo, Religia, tragedia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s