Joe Chal: – Co oznaczają słowa Jarosława Kaczyńskiego „gorszy sort ludzi”?

Joe small picture

Joe Chal vel Chalubowicz

„Jest to bardzo trudny dla mnie jako autora temat, który w delikatny sposób, podpierając się Wikipedią postaram się przedstawić”.

Mało kto wie co oznaczają i kto się kryje pod słowami wypowiedzianymi przez prezesa PiS-u;

„Gorszy sort ludzi”

Trzeba zacząć od tego, że słowa te nie zostały wymyślone przez pana Jarosława Kaczyńskiego a wypowiedziane zostały bardzo dawno temu przez Żydów, którzy około 2 tys lat temu oderwali się od Semitów tworząc swoją własną grupę etniczną Ashkenazim w czasach ekspansji cesarstwa rzymskiego zasiedlając północne tereny Europy.

Naukowcy podają, że na 16 grup (Semitów) na świecie, istnieją trzy dominujące w Europie, chociaż jest jeszcze jedna tzw. Żydów ortodoksyjnych:

Ashkenazim – ludność zamieszkująca północne tereny Niemiec, częściowo pomorza;

Sephardic – Żydzi hiszpańscy lub łacińscy ( wielu z nich przeszło na chrześcijanizm)

Chazarowie – pochodzący z  terenów Gruzji, Ukrainy, Rosji (takim głównym przedstawicielem był Józef Stalin – największy zbrodniarz w historii ludzkości) naukowcy starają się udowodnić, że grupa ta nie miała nic wspólnego z genetycznymi Żydami;

Żydzi ortodoksyjni – bardzo spokojni z przyjaznymi zasadami grupa etniczna;

Termin „antysemici” przylgnął do grupy Ashkenazim (zresztą błędnie interpretowany), ponieważ antysemityzm został wymyślony przez samych Żydów i ma wiele znaczeń.

Według mojej opinii Ashkenazim powinni nazywać się antyjudaistami a nie antysemitami i to właśnie oni nazywali pozostałych Żydów „Gorszy sort ludzi”.

Od pewnego czasu przeprowadza się badania ludności na poziom inteligencji grup etnicznych, aby udowodnić, że IQ populacji grupy etnicznej Ashkenazim jest znacznie wyższy od pozostałych narodowości w danym kraju w którym oni zamieszkują i rzeczywiście tak jest.

http://immortallife.info/articles/entry/why-is-the-iq-of-ashkenazi-jews-so-high

Kiedyś pan Janusz Korwin Mikke, który wypowiadał się o tej grupie etnicznej pokazał dobitnie „wirującym palcem ponad głową” co miało oznaczać nadrzędność hierarchiczną Ashkenazim.

Wychodzi na to, że „gorszy sort ludzi” to ironia słów wypowiedzianych przez prezesa PiS-u

„Genetyczni patrioci”

Pan Jarosław Kaczyński wypowiadał się kiedyś publicznie, że szuka nowych członków dla swojej partii tzw „genetycznych patriotów” ale nie chodziło jemu o Polaków – (a co to oznacza nie jest trudno rozszyfrować).

Otóż od czasu zakończenia I wojny światowej, kiedy Polska otrzymała niepodległość (za datę odzyskania niepodległości uważa się 11 listopada 1918, dzień przekazania J. Piłsudskiemu przez Radę Regencyjną naczelnego dowództwa nad wojskiem polskim i powierzenia mu misji utworzenia rządu po rozwiązaniu się Tymczasowego Rządu Republiki Polskiej w Lublinie.) Polacy nigdy nie rządzili sami we własnym kraju, zawsze byli wypierani przez inne grupy etniczne, które pod płaszczykiem POLSKA realizowały swój plan nie licząc się z rdzenną ludnością.

Natomiast po II wojnie światowej to już nastała całkowita dominacja „Żydo-Komuny” i tak zostało do końca lat 80-siatych.

Można podzielić nasz kraj pod względem strefy wpływów politycznych co widać dość jasno, ponieważ ścierają się tutaj wszystkie te trzy grupy gotowe rozerwać naszą Ojczyznę na trzy części.

Tak jak przed II wojną światową KPP (Komunistyczna Partia Polski) chciała włączenia naszego kraju do ZSRR co zakończyło się dla komunistów procesem i uwięzieniem w Berezie Kartuskiej (dziś ich synowie są częstymi gośćmi w TVP).

Zakamuflowani Ashkenazim pod wodzą Angeli Merkel i przyjaciele z Polski pod prezewodnictwem Donalda Tuska, Lecha Wałęsy chcieliby włączenia Polski do Niemiec.

Trzecia grupa to pan J Kaczyński przyjaźnie nastawiony do rządu brytyjskiego, który wspierał w czasie II wojny światowej AK – dzisiejszych żołnierzy wyklętych.

Nie będę głębiej wchodził w zagadnienie PiS, ale bardzo łatwo każdy się domyśli kogo reprezentują i kto za nimi stoi.

Na pewno wielu z nas oglądało niemiecki film „Nasze matki nasi ojcowie” i moment, kiedy jeden z zaprzyjaźnionej grupy Niemców mówi „to jest kolejna wojna, która ma służyć tylko temu celowi, aby Żydzi mogli się przetasować”.

Od autora

Jeśli wspierasz jakąś partię w naszym kraju to upewnij się „Czy ta partia wspiera Polskę i Polaków”?

Postawiłem sobie zadanie, aby wyjaśnić dwie sprawy: „Gorszy sort ludzi” i „genetyczni patrioci” a czy mi się to udało wyjaśnić pozostawiam opinii czytającym?.

Zapraszam do dyskusji.

JC

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia, Polityka, Prawo, Religia, tragedia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s