Joe Chal: – Niemieckiego emeryta zjadły jego własne psy na Majorce!

Joe small picture

Joe Chal vel Chalubowicz

Wielu ludzi zapewne będzie się spierało i udowadniało, że ich czworonogi to najwięksi i najukochańsze przyjaciele człowieka i nie są one w stanie zrobić komukolwiek najmniejszej krzywdy.

Nawet w obiegu pokazywane były zdjęcia czy filmy, kiedy znajdywano je na miejscu ostatecznego spoczynku swego pana i tam w dowód tęsknoty i przyjaźni dokonywały swego żywota.

Prawda zapewne jest różna jak różni są ludzie i ich pupile

Żona niemieckiego emeryta z pochodzenia Rosjanka została zatrzymana przez policję.

Jest ona podejrzana o zabicie swego męża i karmienia kawałkami jego ciała psy w ich domu na Majorce.

46 letnia Swietłana Batrakova jest w areszcie po tym jak w piątek zakrwawione zwłoki jej męża Horsta Hansa Henkelsa zostały znalezione w domu gdzie mieszkali.

Sekcja zwłok wykazała, że ​​w sobotę małżonek Swietlany wykrwawił się na śmierć po tym jak wielokrotnie został dźgnięty nożem kuchennym.

Ciało /mięśnie/ denata z kończyn zostało „odfiletowywane” i podawane do zjedzenia dwóm psom, amerykańskiego Staffordshire i Bull Terriera.

Wstępne ustalenia szeroko relacjonowane w mediach lokalnych na Balearach wskazywały, że ofiara została najpierw odurzona a potem zadano jej kilkakrotnie ciosy nożem po których wykrwawił się na śmierć leżąc bez czucia na podłodze w ich mieszkaniu w Sant Llorenç.

Młoda para zawarła związek małżeński kilka miesięcy wcześniej a Henkels przeszedł niedawno operację tchawicy i miał problemy z mówieniem.

Małżeństwo niemiecko-rosyjskie;

Miejscowa policja potwierdziła, że​​ w ostatnich miesiącach kilka razy zostali wezwani do interwencji pod tym adresem zaalarmowani przez sąsiadów o zaistniałych pijacko-narkotykowych awanturach.

Batukova w momencie aresztowania była najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu i narkotyków i jej sprawa zostanie przedstawiona  sędziemu śledczemu w najbliższy poniedziałek.

Od autora

Kiedy małżeństwo zostaje zawarte i nastąpił akt seksualny między nimi zwykło się mówić, że taki związek został „skonsumowany” ale w tym przypadku przenośnia ta chyba została potraktowana zbyt serio i niewłaściwie?

Czy Horst Hans Henkels jest tym ostatnim, którego zgodnie z tekstem piosenki „gryzły psy”?

Ciekaw jestem czy sprawczyni tego okrutnego mordu powoła się w swojej obronie na zemstę za napaść Niemiec hitlerowskich na ZSRR?

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Humor, Komedia, Prawo, tragedia, Zdrowie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s