Joe Chal: – Dania będzie pierwszym islamskim krajem w Europie!

Joe small picture

Joe Chal vel Chalubowicz

Codzienne doniesienia dowodzą, że Europa pęka w szwach a islamiści próbują ustanowić prawo szariatu poprzez wzmagający się terror. Francja jest w ogniu radykałów a ISIS grozi, że wyśle Hiszpanię tam gdzie być powinna, czyli do czasów Imperium Osmańskiego. Natomiast Wielka Brytania jest zbyt zaangażowana uspokajaniem Muzułmanów i ciągłym ograniczaniem wolności wypowiedzi własnych obywateli.

Powstała bardzo dziwna i niezrozumiała sytuacja w pasywnym zachowaniu się całego świata, który zdaje się bezczynnie obserwować i wyczekiwać „który kraj europejski będzie tym pierwszym zarządzanym przez arabskich muzułmanów”?.

Prawdopodobnie Muzułmanie już ustalili kolejność wprowadzania szariatu do poszczególnych krajów europejskich, ale czy ten plan zostanie zrealizowany?

Strona internetowa podająca się za Duńsko-Muzułmańską Partię (DAMP) opublikowała na swoim portalu informacje w dwu językach: angielskim i duńskim, ogłaszając, że:

„Dania będzie pierwszym muzułmańskim narodem w Europie”.

Foto: Muzułmanka trzymająca transparent z napisem „Islam zbliża się do Danii”;

Na tej stronie internetowej podano więcej szczegółów, oto link:

http://en.europenews.dk/DAMP-Danish-muslim-party-79126.html

„My możemy zapewnić, że wszystko co się będzie działo za rządów Muzułmanów w Danii będzie znacznie lepsze tzn: żadnych narkotyków, alkoholu, żadnego przestępstwa, pokój i człowieczeństwo, moralność, brak zbrodni, zachowanie praw człowieka, brak przemocy w przeciwieństwie do tego wszystkiego co mamy tutaj dziś”, ale nie napisano nic na temat obowiązkowego Islamu i Szariatu.

„Każdy imigrant lub Muzułmanin, który został skazany lub jest zamknięty w duńskich więzieniach powinien być natychmiast zwolniony, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że doszło do celowego sfałszowania dowodów lub zastosowano prowokacje wobec nich.  Wszystkie przypadki powinny być ponownie zbadane bardzo dokładnie”.

„Być może już wkrótce Muzułmańska partia będzie największą partią Danii. W pierwszym dniu po tym jak Turcja zostanie członkiem UE do tego kraju natychmiast wyjedzie jeden milion (legalnych już) obywateli Europy /Muzułmanów/ w wieku 20-50 roku życia i tym samym Dania stanie się krajem muzułmańskim. Bądźcie gotowi”!

Plan muzułmańskiej partii w Danii obejmuje również polityczne przygotowanie Muzułmanów w celu przejęcia przez nich władzy i dostanie się w jak największej liczbie do duńskiego parlamentu „wszelkimi możliwymi sposobami”, oto jedno z takich haseł poniżej:

Bez względu na to, co będziemy głosili i jakie będą nasze przedwyborcze propagandowe hasła polityczne czy religijne”!.

Już w tej chwili jedna trzecia część parlamentu duńskiego zajmowana jest przez muzułmanów a mieszka ich w tym kraju 700 tysięcy. Islamiści muzułmańscy w rządzie biorą swoją siłę z twierdzenia propagandowego, że są dyskryminowani i chcą walczyć z dyskryminacją.

Według strony internetowej, której link podałem wyżej wynika, że zamieszki i przemoc ze strony społeczności muzułmańskiej jest bezpośrednią odpowiedzią na złe traktowanie muzułmanów i problem ten może być rozwiązany tylko poprzez włączenie ich do polityki.

Tak więc, aby trzymać islamistów z dala od zabijania i zamieszek rząd duński „nagina się” i jest zmuszony umieszczać ich w różnych sektorach władzy, ponieważ jeśli tego nie zrobią to Muzułmanie grożą, że „w obronie swoich praw” zmuszeni będą do zastosowania przemocy i zniszczenia.

Jeśli Duńczycy chcieli kiedykolwiek zmienić swój kraj to chyba nie w taki sposób, aby oddać wszystkie swoje prawa na rzecz narodu z państwa islamskiego.

W artykule tym wykorzystano notki z mediów internetowych jak i ze źródeł własnych.

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia, Kultura, Polityka, Prawo, Religia, tragedia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s