Joe Chal: – ISIS to”Izraelskie Tajne Służby Wywiadowcze”!

Joe small picture

Joe Chal vel Chalubowicz

ISIS to “Israeli Secret Intelligence Service”

 

                                                                 I –  Izraelski (Israeli)

                                                                 S – Tajny (Secret)

                                                                 I – Wywiad (Intelligence)

                                                                 – Służby (Service)

Już nie tylko wróble ćwierkają o tym na całym świecie, że brytyjski i amerykański wywiad wspólnie z Mossadem, pracowali razem, aby stworzyć ISIS. 

Tak jak plotka niesie lider ISIS Abu Bakr al-Baghdadi to nie kto inny a żydowski agent Mossadu o nazwisku i imieniu Simon Elliot/Elliot Shimon.

Foto: Karta identyfikacyjna Abu Bakr al-Baghdadi;

Oznaczałoby to, że zachodnie mocarstwa walczą ze sobą aby kontynuować  swoje ludobójcze wojny.

Jak należy rozumieć i tłumaczyć słowa premiera Izraela Beniamina Netanjahu, który powiedział w swoim przemówieniu na Uniwersytecie w Tel Awiwie, że „ISIS jest dobre dla Izraela”?. 

Podczas wizyty w okupowanej strefie na Wzgórzach Golan ministra obrony Mosze Ja’alon powiedział, że ISIS czy Dżabhat an-Nusra nie stanowi żadnego zagrożenia dla bezpieczeństwa Izraela?

Dodał zarazem, że;

„Prawdziwym celem ISIS jest Mekka i Medina”!.

Według tajnego” protokołu porozumienia” – (Memorandum of Understanding), który został opublikowany przez WikiLeaks istnieje ogromny zapis o wymianie informacji wywiadowczych między NSA i Narodową Jednostką Izraela SIGINT „. Zadaniem SIGINT jest gromadzenie danych wywiadowczych poprzez przechwytywanie informacji – szpiegowanie).

NSA (Agencja Bezpieczeństwa Narodowego USA) bardzo często dzieli się poufnymi informacjami z Izraelem w tym informacjami odnoszącymi się wyłącznie do obywateli amerykańskich. Izraelczycy mogą zrobić z tymi informacjami cokolwiek chcą, dopóki nie naruszają prawa Stanów Zjednoczonych.

„Umowa ta nie jest obwarowana żadnymi prawnymi czy formalnymi przepisami i nie jest nazwana czy interpretowana jako umowa międzynarodowa lub prawnie wiążąca kogokolwiek tak jak to jest praktykowane zgodnie z prawem międzynarodowym. 

Strona izraelska jest zobowiązana do zniszczenia po rozpoznaniu czy rozpracowaniu wszelkich dokumentów czy informacji przesłanych a dostarczonych przez urzędników rządu USA (NSA) do SIGINT”. Jednak NSA nie odniosła się do sprecyzowania żadnych przepisów na ten temat.

Najpierw Wili Leaks, potem Snowden i teraz kolejny przeciek informacji staje się kłopotliwy dla NSA i rządu amerykańskiego, ale skandal jaki powstaje w NSA przemija i nikt się tym tak na dobrą sprawę nie przejmuje.

Chciałbym przytoczyć słowa wypowiedziane przez byłego kandydata na prezydenta gen. Clarka, głównodowodzącego wojskami NATO w Kosowie, który powiedział: 

Foto: gen Wesley Kanne Clark, Sr.

„Zdecydowaliśmy się zająć siedem krajów w ciągu najbliższych pięciu lat, począwszy od Iraku, a następnie Syria, Liban, Libia, Somalia, Sudan a ostatnim będzie Iran.”

Dla wielu to jest dowód, że wojny były i są planowane i nie wybuchają, tak sobie przez przypadek.

Wyjazd Snowdena do Rosji i przyznanie jemu azylu spowodowało to, że Putin swoim militarnym zaangażowaniem w Syrii pokrzyżował nieco plany USA, UK i Izraela (Mosadu) aby umocnić ISIS na Bliskim Wschodzie.

Od autora

„Wbrew propagandzie to właśnie ISIS zabił zdecydowanie więcej Muzułmanów niż wyznawców innych religii” JC.

Polecam do przeczytania książkę autorstwa Yossi Melmana i Dan Raviva „Every Spy a Prince” wg mnie wyraz „Prince” należy rozumieć w sposób przewrotny (Każdy Szpieg to Książę) w której opisany jest jeden z najbardziej kontrowersyjnych wywiadów świata MOSAD jako ISIS.

Dodatkowe linki:

http://americanfreepress.net/general-blows-whistle-on-islamic-state/

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia, Polityka, Prawo, Religia, tragedia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s