Joe Chal: „Czas wojny – Niemcy zbudują bazę lotniczą w Turcji”!

Joe small picture

Joe Chal vel Chalubowicz

Wygląda na to, że kobiety kurdyjskie jako poddane i własność każdego Muzułmanina z woli Allaha nie są w społeczeństwie arabskim doceniane, ponieważ to właśnie one jako pierwsze bardzo szybko zrozumiały i chwyciły za broń aby walczyć z zakamuflowanym wrogiem i sztucznym tworem: USA, UK i Mosadu, który pod płaszczykiem ISIS chce zniszczyć kraje muzułmańskie od wewnątrz wraz z religią Islamu.

Foto: Kobiety kurdyjskie walczące przeciwko ISIS;

Dlaczego więc w Europie rządy krajów UE karmią swoje społeczeństwa nieprawdziwymi (odwrotnymi) informacjami?

Ministerstwa Obrony Narodowej RFN podało do wiadomości, że planuje przygotowanie się do długoterminowej operacji wojskowej przeciwko „grupie terrorystycznej ISIS” a prawda jest zupełnie odwrotna, ponieważ najprawdopodobniej niemieckie siły militarne będą wspierały lub koordynowały działania wspierając grupę ISIS, której szefem jest żydowski agent Mosadu Abu Bakr al-Baghdadi (właściwe nazwisko Simon Elliot/Elliot Shimon).

Do zrealizowania tego celu przeznaczono środki finansowe w wysokości 65  mln euro, które pozwolą na przebudowę w południowej Turcji już istniejącej tam jednostki w bazę lotniczą.

W Incirlik, bo tak nazywa się ta miejscowość dotychczas wykorzystywaną przez jednostkę Bundeswehry jedynie dla lotów rozpoznawczych i tankowania w powietrzu samolotów zaangażowanych w misjach w Syrii, zgodnie z protokołem przedstawionym przez Ministerstwo Obrony.

Foto: Baza lotnicza wojsk NATO w Incirlik;

W skład nowo rozbudowanej bazy w Turcji będzie wchodziło: Centrum Kontroli dla niemieckich samolotów, mieszkania dla personelu oraz kompletnie wyposażoną siedzibę dla żołnierzy KOMBAT (grupy uderzeniowej).

Niemcy już przeprowadzili rozmowy z Ankarą i na podstawie obowiązującego traktatu między tymi dwoma krajami, otworzą sobie wrota do długoterminowego stacjonowania żołnierzy niemieckich na tureckiej ziemi.

Niemieckie samoloty Tornado stacjonują tam już od sześciu miesięcy a powodem tego jest rzekome zagrożenie ze strony ISIS.

Samoloty te używają kamer o wysokiej rozdzielczości  w celu uchwycenia na zdjęciach dokładnych szczegółów, które są wykorzystywane do oznaczania celów bombowych dla  sojusznikami z NATO a misje bombowe są wykonywane niemal codziennie.

Bundeswehra ma również w tureckiej bazy lotniczej tankowce powietrzne typu Airbus do tankowania samolotów niemieckich. W bazie stacjonuje w tej chwili około 200 żołnierzy.

Foto: Tankowiec Airbus w Incirlik;

Plany przewidują, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy Niemcy zainwestują około 10 mln euro na poprawienie kontroli lotów w tym obszarze, który jest użytkowany przede wszystkim dla niemieckich samolotów, dalsze 15 mln euro przeznaczone zostanie na budowę kwater dla około 400 żołnierzy oraz 34 mln euro na budowę centrum dowodzenia,  skąd koordynowane będą wszystkie misje.

Bundeswehra chce także zbudować Centrum Opieki i Kultury dla żołnierzy wraz z Kafeterią, aby mogli oni spędzać swój wolny czas miło i w relaksie a na ten cel przeznaczy się szacunkowo 4,5 mln euro.

Większość projektów powinna zostać zakończona latem 2017 r.

Jak do tej pory Turcja była zobowiązana i odpowiedzialna za zapewnienie infrastruktury dla swoich partnerów z NATO, więc niemieckie Ministerstwo Obrony spodziewa się, że kampania wojskowa „przeciwko ISIS”  może się przeciągnąć w czasie, i dlatego uważa, że „bardziej trwałe rozwiązania są pilnie konieczne”.

Bundeswehra będzie musiała współpracować z lokalnymi wykonawcami wszystkich projektów budowlanych a budżet został już zatwierdzony w Berlinie z nadzieją, że prace budowlane mogą rozpocząć się tak szybko, jak tylko to będzie możliwe.

Są politycy w Niemczech, którzy ze zdziwieniem wyrażają swoje opinie i obawy, ponieważ cały ten projekt jest wykonywany w ogromnym pośpiechu i zadają pytania „Dlaczego niemiecki rząd nagle zmienił się i chce długoterminowej obecności wojskowej w Turcji”?.

Wygląda na to, że czynione są przygotowania do przyszłej i długoterminowej wojny!

„Mimo, że ta misja związana z ISIS przyszła tak nagle, wydaje się bardzo dziwne, że minister obrony Niemiec Ursula von der Leyen chce angażować Niemcy a może nawet całą UE w długoterminowe działania militarne na obcej ziemi”, powiedział Lindner.

Tobias Linder z Partii Zielonych jako członek Bundestagu nie zgadza się z zaangażowaniem długoterminowym wojsk poza granicami i wezwał rząd do natychmiastowego odtajnienia wszystkich szczegółów swoich planów budowy bazy lotniczej w południowej Turcji.

Od autora parafrazując

Cała ta „Wiosna Ludów” muzułmańskich w Europie do złudzenia przypomina działania Tajnych Służb Radzieckich, których komisarzami w czasach rewolucji w ponad 90 % byli Żydzi.

NKWD do pewnego stopnia pozwalało masowo emigrować Rosjanom na zachód, ale część rodziny każdego emigrującego (jak matka, ojciec czy dzieci) musiały pozostać w Rosji po to, aby ci co opuszczają Kraj Rad byli z nią poprzez rodziny związani na zawsze jako osoby „posłuszne” do wykorzystania w przyszłości lub przyszli współpracownicy wywiadu sowieckiego.

NKWDziści często mordowali członków rodzin tych, którzy wyemigrowali na zachód (szczególnie do USA, UK) w celu ukarania nielojalnych i niechcących kolaborować z władzą radziecką.

Aby plan przejęcia pod kontrolę przez kraje zachodnie takich krajów jak Syria, Liban, Libia, Somalia, Sudan i Iran mógł się powieść potrzebna jest presja podobna do tej jaką stosowali oprawcy z KGB i dlatego do Europy przyjmowani są tylko Muzułmanie z tych krajów wymienionych wyżej aby w najbliższym czasie ich wyszkolić i wysłać z powrotem na Bliski Wschód na wojnę w nie swojej sprawie.

W artykule tym wykorzystano informacje podane przez oficjalne rządowe media jak i ze źródeł  własnych.

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia, Polityka, Prawo, Religia, tragedia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s