Joe Chal: – Polski kierowca stracił karawan wraz z trumną i jej zawartością w centrum Monachium!

Joe small picture

Joe Chal vel Chalubowicz

Funkcjonariusze policji w stolicy Bawarii poszukują czarnego karawanu, który wraz z trumną zniknął kiedy kierowca tego pojazdu zrobił sobie krótką przerwę na posiłek podczas długiej podróży z Włoch do Polski.

W Monachium w maju jest zwykle wiele słońca tak jak i tego roku i tego popołudnia, gdy przedsiębiorca pogrzebowy z Polski wjechał swoim karawanem do centrum miasta i zaparkował „gdzieś w rejonie dworca kolejowego”.

24-letni mężczyzna był w długiej podróży, transportując towarzysza Polaka, który zmarł we Włoszech z powrotem do kraju jego pochodzenia, czytamy w policyjnym raporcie.

Po zaparkowaniu pojazdu kierowca udał się do fastfood-u coś przekąsić a gdy wrócił tam gdzie powinien być jego czarny samochód to ze zdziwieniem stwierdził, że karawan zniknął!

Policja w Monachium nie miała podstaw do sprawdzenia kierowcy pod wpływem trzeźwości, ponieważ nie był on zatrzymanym podczas jazdy, ale z zeznania wynika, że posiłkowi jemu towarzyszyło kilka napojów alkoholowych, co może tłumaczyć jego brak pamięci.

Istnieje podejrzenie, że karawan mógł zostać skradziony, ale nasuwa się pytanie, co złodzieje zrobią z trumną i trupem w środku?.

Policja w tej chwili sprawdza monitoring i poszukuje świadków zdarzenia, którzy mogli widzieć rzucający się w oczy charakterystyczny i niecodzienny pojazd w celu ustalenia miejsca jego pobytu a który podróżował na polskich tablicach rejestracyjnych.

„Ten pojazd naprawdę wygląda jak klasyczny karawan, czarny z białymi zasłonami w oknach. To nie mogło byćprawdopodobne, aby tego pojazdu nikt nie zauważył, „powiedział rzecznik policji w Monachium.

W artykule tym wykorzystano notkę internetową policji w Monachium jak i źródła własne.

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Humor, Komedia, Kultura, Prawo, Przygoda, Religia, tragedia, Zdrowie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Joe Chal: – Polski kierowca stracił karawan wraz z trumną i jej zawartością w centrum Monachium!

  1. Kierowca pisze:

    Firma A.ARCHON z Wrocławia zgubiła. Ten. Karawan w Monachium

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s