Joe Chal: – Amerykanie planowali znieść Wielką Brytanię z mapy świata!

Joe small picture

Joe Chal vel Chalubowicz

       Aż do II-giej wojny światowej Stany Zjednoczone planowały zniszczenie Imperium Brytyjskiego a tajny plan pod kryptonimem WAR PLAN RED (Czerwony Plan Wojny) był aktywny do 1-go września 1939 roku.

Ameryka miała bardzo sekretny wielomilionowy plan wojenny, który przyłączyłby Kanadę do USA poprzez inwazję na ten kraj, ale główne uderzenie skierowane miało być w celu zniszczenia Imperium Brytyjskiego.

War_Plan_Red

Legenda:

           Kraj                                                                    Kolor

Kanada                                                                   Karmazynowy

Wielka Brytania                                                     Czerwony

Nowa Fundlandia                                                   Czerwony

Indie                                                                       Rubinowy

Australia                                                                 Szkarłatny

Nowa Zelandia                                                       Granatowy

Irlandia                                                                   Szmaragdowy

Pozostałe kraje Wspólnoty Brytyjskiej                  Różowy

„Czerwony plan wojny”, uważany za jeden z najbardziej „delikatnych”, był ogromnym planem a koszt wynosil 57 milionów dolarów za zniszczenie Wielkiej Brytanii wraz z jej koloniami.

Stosunki między Wielką Brytanią i USA nie były w tym okresie zbyt przyjazne, ale zdecydowanie poprawily sie po II wojnie swiatowej, aby się nieco oziębić po wyborze Donalda Trumpa na prezydenta.

Amerykanie mimo że walczyli wspólnie w pierwszej połowie I wojny światowej to nadal żywili głęboki brak sympatii w stosunku do Brytyjczyków, którzy zaciągali milionowe pożyczki na wojne a nadal utrzymywali olbrzymne imperium.

„Stany Zjednoczone zostały zmuszone do wypracowania i rozważenia wszelkich środków mających na celu powstrzymanie Wielkiej Brytanii”.

Podobne plany na ewentualną wojnę zostały opracowane w celu obrony przed takimi krajami jak: Meksyk, Japonia i Niemcy, ale (RED) był prawdopodobnie najbardziej palącym planem.

W maju 1930 r. plan ten został zatwierdzony przez amerykańskiego sekretarza wojny, Patricka J Hurleya i sekretarza marynarki wojennej Charlesa Adamsa III.

Kongres USA zatwierdził sumę 57 milionów dolarów na Czerwony Plan Wojenny, który miał zostać wykorzystany do zbudowania trzech lotnisk wojskowych przerobionych  dla kamuflażu na cywilne porty lotnicze wzdłuż granicy kanadyjskiej w celu przeprowadzenia ataków na sąsiada.

Tajne plany portów lotniczych zostały przez przypadek opublikowane na pierwszej stronie New York Timesa 1 maja 1935 roku.

Jeszcze tego samego roku Ameryka przeniosła swoje oddziały wojskowe i magazyny z amunicją do Fortu Drum, który znajduje się zaledwie 30 minut od wschodniej granicy z Kanadą.

W pierwszej kolejności żołnierze mieli za zadanie zdobyć wielką bazę wojskową w Halifax-ie zaraz po użyciu gazów bojowych i wytruciu całej załogi.

Najprawdopodobniej w całej operacji podboju Kanady miało brać udział „6 milionów żołnierzy”.

Jednak ten przerażający plan został zaktualizowany w 1934 roku o dopracowanie wszystkich szczegółów i niezbędnych przygotowań do użycia broni chemicznej.

„Wydano jednak zezwolenie na używanie broni chemicznej, w tym środków trujących już od samego początku działań wojennych”.

Żołnierze amerykańscy oprócz przejęcia kanadyjskiej elektrownie w pobliżu Niagary mieli rozwinąć inwazję na pełną skalę obejmującą: Vermont, Montreal, Quebec i trakcje kolejowe Winnipeg.

Zadaniem Marynarki Wojennej miały być zapewnienie kontroli Wielkich Jezior oraz blokada Pacyfiku i Atlantyku.

Jakikolwiek Brytyjski odwet z Australii, Indii czy Europy zostałby zablokowany na morzu.

Amerykańscy generałowie, którzy dowodziliby całą batalią uważali, że podbijając Kanadę, którą w przeszłości z gorzkim sercem  przekazali Imperium Brytyjskiemu będzie prosić o pokój.

Tak się szczęśliwie złożyło, że wrogo nastawiona do Wielkiej Brytanii Ameryka stała się największym przyjacielem w walce o pokonanie Adolfa Hitlera po tym jak Niemcy dokonały inwazji na Polskę w 1939 roku.

Czerwony plan wojenny, który został odtajniony w 1974 r., nigdy (na całe szczęście) nie był potrzebny i trafił do lamusa.

Można tylko domiemać, „Czy ten plan skasowano, ponieważ pojawił sie Hitler, który mógł załatwić problemy Ameryki”?

Post scriptum

Celowo zaznaczyłem zdanie mówiące: „6 milionów”, ponieważ ta cyfra pojawia się w historii świata religijnego (hebrajskiego) od bardzo dawna i pokazuje kto tak naprawdę brał udział w przygotowanie planu „ War Plan Red”, poniżej wyjaśnienie tej liczby;

Żydowskie proroctwa w Torze wymagają, aby 6 milionów Żydów „zniknęło”, zanim powstanie państwo Izrael. „Wrócisz minus 6 milionów.” Dlatego Tom Segev, izraelski historyk, oświadczył, że „6 milionów” to próba przekształcenia historii Holocaustu w religię państwową. Te sześć milionów, zgodnie z proroctwem, musiało zniknąć w „piecu do wypalania”, który teraz potwierdza autentyczna wersja holocaustu. W gruncie rzeczy Robert B. Goldmann pisze: „… bez Holokaustu nie byłoby państwa żydowskiego”. Prosta konsekwencja: biorąc pod uwagę, że „sześć milionów Żydów zagazowano w Auschwitz”, którzy trafili do „pieców do wypalania” (greckie słowo „holocaust” oznacza spalone ofiary), dlatego proroctwa zostały „spełnione”, a Izrael może stać się „prawowitym państwem”.

Jeśli chodzi o liczbę „sześciu milionów”, powinniśmy wiedzieć, co następuje: w hebrajskim tekście proroctw Tory czytać można: „wrócisz”. W tekście nie ma litery „V” lub „VAU”, ponieważ hebrajski nie ma żadnych liczb; Litera V oznacza liczbę 6. Ben Weintraub, religijny naukowiec, dowiedział się od rabinów, że znaczenie brakującej litery oznacza, że ​​liczba ta wynosi „6 milionów”. Proroctwo brzmi: „Wrócisz, ale z 6 milionami mniej”. Zobacz Ben Weintraub: „Dogmat judaizmu holokaustu. Brakujące 6 milionów muszą być udokumentowane tak, aby Żydzi mogli powrócić do Ziemi Obiecanej. Jahwe widzi to jako oczyszczanie dusz grzesznych ludzi. Żydzi muszą po powrocie do Ziemi Obiecanej, być czyści a „Oczyszczanie odbywa się w palących piecach”.

Zgodnie z tą teorią Izrael po otrzymaniu „Ziemi Obiecanej” powinien się cieszyć i dbać o swój nowy kraj w poszanowaniu wszystkich z którymi im przyszło żyć, ale tak się nie stało a w dalszym ciagu Semici wykazują swoje agresywne, nacjonalistyczne i ekspansjonistyczne tendencje.

Reklamy

Informacje o Joe Chal

Prezes Polsko-Australijskiej Fundacji na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Gospodarka, Historia, Polityka, Prawo, tragedia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s